reklamı kapat

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi Sauron'un Gözü

Yüzüklerin Efendisi hayranlarından Sauron’un Gözü isteği

Yüzüklerin Efendisi hayranları ilginç bir istekle gündemde. Cadılar Bayramı’na hazırlanan hayranlar San Francisco’daki Salesforce kulesini Sauron’un Gözü’ne dönüştürmek istiyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisinden ses soluk çıkmıyor, ancak serinin hayranları ilginç projelerle gündeme geliyor. Bu kez hayranların odak noktası ise Cadılar Bayramı’nı Yüzüklerin Efendisi ihtişamıyla kutlamak. Tabii ki bireysel süslemeler ve kostümlerle bunu kendi aralarında gerçekleştiren hayranlar işleri daha da büyütmek istemiş. San Francisco’daki hayranların hazırladığı kampanya, şehrin en yüksek binalarından Salesforce kulesinin süslenmesini talep ediyor. Elbette Sauron’un Gözü şeklinde! Böylece tüm şehri hapse alacak olan Sauron’un Gözü ile Cadılar Bayramı’na yakışır bir kutlama planlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Az zaman çok iş

10 binin üzerinde imza toplayan kampanyanın gerçekleşme ihtimali ise hayli düşük. Zira kampanya için pek zaman kalmamış durumda ve hala bir cevap gelmedi. 31 Ekim’de kutlanacak olan Cadılar Bayramı için ihtişamlı bir dekor hazırlamanın da zaman alacağı düşünülünce ne yazık ki bu eğlenceli plan isteneni vermeyecek gibi görünüyor. Ancak daha erken başlatılan bir organizasyonla, hatta Amazon’un da yardımıyla ilerleyen zamanlarda Sauron’un Gözü, şehrin üzerinde olabilir, kim bilir… Diziyle ilgili hala yeni duyurularını beklediğimiz Amazon, böyle bir reklam fırsatını değerlendirmek isteyebilir. Hazırlanan kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix kasım ajandası