reklamı kapat

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi dizisinde son dakika değişikliği

Amazon’da izleyici karşısına çıkacak olan Yüzüklerin Efendisi dizisinin başrolünü üstlenecek isim önce belli oldu, sonra oyuncunun kadrodan ayrıldığı açıklandı. Hızlı yaşanan bu gelişmeler hayranların kafasını karıştırdı.

Yüzüklerin Efendisi’nin televizyona uyarlanacağını öğrendiğimizden beri bu proje için çok heyecanlıyız. Amazon’un bu projeyle birlikte Game of Thrones‘un boşluğunu doldurmaya hazırlandığını biliyoruz. Hem Orta Dünya’da geçecek yeni bir proje olması hem de bu iddia projenin daha da ilgi çekici hale gelmesine neden oluyor. Üstüne platform geçtiğimiz haftalarda dikkat çekici bir duyuru yaptı. Henüz çekimleri başlamayan dizinin ikinci sezon onayı aldığını açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüzüklerin Efendisi kafa karışıklığı

Tüm bu gelişmelere baktığımızda Amazon‘un bu dizi projesine fazlasıyla güvendiğini görüyoruz. Buna rağmen daha projenin oyuncu kadrosu bile belli değil. Bu durum çok kısa süreliğine değişti. The Maze Runner filminde seyrettiğimiz Will Poulter’in projenin oyuncu kadrosuna katıldığı hatta başrolü üstleneceği The Hollywood Reporter  tarafından duyuruldu. Herkes bu tercihle ilgili konuşmaya başladığı sırada Will Poulter‘in kadrodan ayrıldığı ortaya çıktı. Herkes bu hızlı değişimin şaşkınlığını yaşarken duruma yeni bir açıklama geldi. Will Poulter’in Yüzüklerin Efendisi için imza atmadığı ancak anlaşma sağlamaya çok yaklaştığı anlaşıldı. Sonrasında bu projenin programına uymadığını fark eden oyuncunun dizide rol alamayacağı anlaşıldı. Yüzüklerin Efendisi’de kimleri göreceğimizi merakla bekliyoruz ancak dizinin oyuncu kadrosu daha uzun süre netleşmeyecek gibi görünüyor.