reklamı kapat

POPÜLER

BMW

Jet yanıt gecikmedi; BMW ve Mercedes ikilisinden Cadılar Bayramı “atışması”

BMW ve Mercedes kaynaklarının sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerine yaptığı Cadılar Bayramı mesajları, yine efsaneler arasına girecek.

Her yıl 31 Ekim‘de kutlanan Cadılar Bayramı birbirinden farklı ve ilginç kostüm tasarımlarını da beraberinde getiriyor. Bu geleneksel kutlamaya kayıtsız kalmayan üreticiler de farklı yöntemleriyle yüzümüzde tebessüm yaratma konusunda oldukça başarılı. BMW ve Mercedes de geçmiş dönemlerde birbirleri için hazırladıkları bol mesajlı reklam kampanyaları üzerinden aklımızda yer edinmişken, Cadılar Bayramı gibi bir etkinliği de kaçırmayarak aslında bizi çok da şaşırtmadı. Sosyal medya hesabı üzerinden fitili ilk ateşleyen isim bu kez BMW oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BMW ve Mercedes ince mesajlar verdi

Twitter üzerinden paylaşılan ilk mesaja baktığımızda karşımıza BMW kostümü giymiş bir Mercedes çıkıyor. Bu görseli “Her otomobil kendi favori süper kahramanın kostümünü giyer.” mesajıyla paylaşan Amerika departmanına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve paylaşımın geldiğini net bir şekilde görebiliyoruz. Yüzümüzde tebessüm yaratan bu göndermeye Mercedes’in cevabı da en az bu kadar ince. Daimler AG’nin Twitter hesabı üzerinden verdiği mesaj ise; “Çok iyi. Bu gerçekten korkutucu bir kostümmüş. Özellikle radyatör ızgaralarıyla.” olarak bundan sonraki sohbetlerimizde bize ortak olacak. Son dönemlerde kullanıcılar tarafından da hatırı sayılır oranda tasarım eleştirisine maruz kalan BMW’nin departman müdürü geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili açıklama da yapmıştı.

İlgili video

BMW Concept 4