reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty

Rick and Morty hayranlarını sevinçten havalara uçuracak müjde

Televizyonun en sevilen animasyon serilerinden biri olan Rick and Morty son zamanlarda farklı farklı iddialarla gündeme geliyordu. Fakat sonunda beklenen açıklama yapıldı. Üstelik açıklama o kadar şahane ki, Rick and Morty hayranlarının havalara uçacağına inancımız tam!

Bilmeyenler için olayları kısaca özetlemek gerekirse, Rick and Morty bir süredir en sevilen diziler arasında yer alıyor. İlgiyle takip edilen seriyle alakalı teoriler havada uçuşuyor. Söz konusu bu kadar popüler bir yapım olunca herkes dördüncü sezonun gelmesini bekliyordu. Fakat serinin yaratıcısı olan Dan Harmon herkesi şaşırtmış ve hala Adult Swim‘den yeni sezon onayı almadıklarını ifade etmişti. Bu şaşırtıcı gelişmenin ardından tarafların bir araya geldiği ve neler yapılabileceği üzerine görüştüklerini öğrenmiştik. Bu umutlandıran gelişmenin ardından tüm beklentilerimizi aşan bir müjde geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadline‘ın haberine bakılırsa Adult Swim, Rick and Morty’e tam 70 bölümlük onay verdi! Animasyon serinin üç sezonu boyunca sadece 31 bölümü olduğunu göz önünde bulundurunca 70 bölümün gerçekten inanılmaz bir rakam olduğu anlaşılıyor. Dan Harmon ve Justin Roiland‘ın çalışmalara hızla başlaması bekleniyor fakat dördüncü sezonun ne zaman ekrana geleceğine dair henüz net bir bilgi bulunmuyor.

İlgili video

Rick and Morty 3. sezon fragmanı