reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon

Rick and Morty’nin yaratıcısından 4. sezon için umutlandıran sözler

Televizyonun en sevilen işleri arasına hızla giriş yapan Rick and Morty son zamanlarda üzücü gelişmelerle karşımıza çıkmıştı. Senenin başında kimsenin dördüncü sezon üzerinde çalışmadığı ortaya çıkmıştı. Ardından fazlasıyla can sıkıcı bir açıklama gelmişti. Tüm bu üzücü gelişmelere rağmen Dan Harmon umutlu görünüyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse üç sezonuyla dillere dolanan Rick and Morty ciddi bir ilgiyle karşılaşmıştı. Teorilerin havada uçuştuğu, yeni bölümlerin heyecanla beklendiği dizinin devam etmemesi için hiçbir sebep yoktu. Bu yüzden herkes Dan Harmon’un harekete geçmesini ve çalışmalara başlamasını bekliyordu. Fakat onun mart ayında yaptığı paylaşımla öğrendik ki, Rick and Morty dördüncü sezon onayı almamıştı! Bu durum herkesi fazlasıyla şaşırttı. Çok serilen serinin devam etmesi için çalışmaların başlaması ise uzun sürmemiş gibi görünüyor. En azından Dan Harmon’un sözleri umut vadediyor.

“Şu an için fazlasıyla iyimserim. Pazarlık süreci zorlu geçiyor. Bu tahmin edilebilen bir durum değildi. Buna rağmen herkes şahane bir yaklaşım sergileyip anlaşmanın mümkün olması içn çabalıyor. Eğer anlaşabilirsek yeniden çalışmalara başlayabileceğiz. Şimdilik söyleyebileceklerim bundan ibaret.”

Görüşmelerin başlamış olması biraz içimizi rahatlatsa da, Adult Swim‘ın yeni sezon onayı verip vermeyeceğinin garantisi yok. Sonucu görmek için bir süre daha beklememiz gerekecek.

İlgili video

Rick and Morty 3. sezon fragmanı