reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat
Huawei Watch GT 2 akıllı saat

Huawei Watch GT 2 akıllı saat için tarih verildi

Kısa süre önce ortaya çıkan Huawei Watch GT 2 akıllı saat modeli için beklenen tarih sonunda paylaşıldı. Saat için tanıtım tarihi belli oldu.

Detaylı incelemesine burada ulaşabileceğiniz akıllı saat Watch GT üstüne yolda bulunan Huawei Watch GT 2, hatırlarsınız geçtiğimiz hafta Roland Quandt’un sızıntısı ile erkenden ortaya çıkmıştı. Yerini aldığı model ile benzer bir çizgide olan ve yuvarlak gövde tasarımını benimseyen saat, genel olarak çok şık görünüyor. Siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı gövde renk seçeneği bulunan ürün, yeni açıklamaya göre 19 Eylül tarihinde lanse ediliyor. Bu açıdan Mate 30 ve Mate 30 Pro ile beraber tanıtılacak akıllı saat, şu an oldukça merak ediliyor.  Son gelen bilgilere göre bünyesinde Freebuds 3 kablosuz kulaklıkta da yer alan Kirin A1 işlemcinin olacağı aktarılan saat, Classic ve Sport olmak üzere iki farklı versiyon halinde geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2 akıllı saat hakkında başka neler biliyoruz?

Saat yine Android Wear OS değil firmanın kendi işletim sistemini kullanıyor. Ekranı Watch GT’ye oranla biraz daha büyük denilen Watch GT 2, eskiye nazaran daha büyük pil (445 mAh) taşıyor ve yerleşik bir mikrofon ile hoparlör taşıyor. Bu donanımlarla telefon görüşmesi için de kullanılabilecek akıllı saat, bir GPS birimine de sahip. Telefonlarla Bluetooth üstünden haberleşecek saatin, halen bir LTE versiyonunun olup olmayacağı bilinmiyor. Her türlü kalemde aktivite takibi yapabilecek saatte nabız sensörü de karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmadan gelecek bir başka akıllı telefon