reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman 2 Jason Momoa

Jason Momoa Aquaman 2 planlarına başladı bile

Başrolünde Jason Momoa’nın yer aldığı Aquaman henüz izleyici karşısına çıkmadı fakat sevilen oyuncu Aquaman 2 üstüne düşünmeye başladığını açıkladı.

Bildiğiniz gibi DC çizgi roman uyarlamaların Justice League‘in ardından Aquaman ile devam ediyor. Yönetmenliğini James Wan‘ın üstlendiği film iyi mi olacak, kötü mü olacak diye merakla bekliyoruz. Fakat filmin başrolünü üstlenen Jason Momoa DC hayranlarından çok daha heyecanlı görünüyor. Öyle ki daha ilk film gösterime girmeden Aquaman 2 planlarına başladığını açıkladı. Bu konudaki düşüncelerini kendisiyle röportaj gerçekleştiren Total Film‘e açıkladı. Detaylara girmese de süreci şu sözlerle özetledi:

“Aslına bakarsanız çoktan bazı fikirlerim var. Daha Aquaman’in çekimleri devam ederken Aquaman 2’nin nasıl başlayacağını düşünüyordum. Sonra bu fikirlerimi gidip yapımcılardan Peter Safran ve Warner Bros. stüdyolarından Toby Emmerich’e anlattım. Onlar da bayıldı. Şahaneydi. Kısacası evet, Aquaman 2’yi planlamaya başladım bile.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Jason Momoa‘nın Aquaman’in geliştirilme sürecinde ne kadar söz hakkı olduğunu bilmiyoruz. Fakat sevilen oyuncunun daha şimdiden ikinci filmi düşünmeye hatta planlamaya başlayacak kadar hevesli olması oldukça güzel. Bakalım Aquaman ilk solo filmiyle beklentileri karşılayabilecek mi? Onun gişe başarısı olmadan Aquaman 2 hayal olarak kalabilir.

İlginizi çekebilir

Aquaman genişletilmiş tanıtım