reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

Rick Grimes’lı The Walking Dead filminden yeni detaylar

The Walking Dead rüzgarları televizyondan sonra beyaz perdeye yansımaya hazırlanıyor. Rick Grimes’lı filmden yeni detaylar geldi.

The Walking Dead dizisi 10. sezonuna devam ederken 9. sezonda hayranların hiç beklemediği bir şey olmuş ve dizinin ana karakteri Rick Grimes, diziden ayrılmıştı. Çizgi romanlarda hikayenin sonuna dek ilerleyen Grimes’ın diziden ayrılması ise bir kesin ölümle olmadı. Zira yapımcıların Rick Grimes için başka planları vardı. Şimdilerde hakkında yeni bilgileri daha sıklıkla duyduğumuz filmde izleyeceğimiz Grimes, hayranlarla yeniden buluşmak için gün sayıyor. Filmin finalinin çizgi roman finali gibi olmayacağını umarak biz de karakteri bekleyen yeni macerayı merak ediyoruz. Televizyon serisinin içeriklerinden sorumlu Scott M. Gimple ise EW‘a verdiği son röportajda filmle ilgili yeni açıklamalara imza atıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead filmi yolda

Andrew Lincoln’ün rolünü beyaz perdeye taşıdığı filmle ilgili Gimple şu sözleri dile getiriyor: “Rick’in hikayesini anlatmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda bu hikaye boyunca evrenin pek çok detayını da keşfedeceğiz. Rick, onu zorlayacak pek çok şeyle yüzleşti. Onu eğiten şeylerle. Kendi dünyasından çok daha büyük bir dünyayla karşı karşıya ve bu başlı başına bir zorluktu. Şimdi ise filmlere doğru ilerlerken işler kızışıyor. Beyaz perdeyi yepyeni bir dünyayla doldurmaya hazırlanıyoruz.

Gimple çok daha büyük bir bütçeyle ve daha büyük bir ekiple çalıştıklarını kaydetmeyi de ihmal etmiyor. Hayranlara özel bir şey sunmak istediklerini belirtirken, hikayenin detaylarına girmektense kaçınıyor. The Walking Dead filminin çıkış tarihi içinse bir netlik bulunmuyor.

İlginizi çekebilir

A Quiet Place 2 ilk fragmanıyla gerilimi artırıyor