reklamı kapat

POPÜLER

A Quiet Place 2

A Quiet Place 2 ilk fragmanıyla gerilimi artırıyor [Video]

A Quiet Place 2 için ilk fragman nihayet yayınlandı. John Krasinski’nin yönettiği film bir kez daha sizi hiç olmadığı kadar gerecek.

A Quiet Place 2, hikayeyi biraz daha derinleştirmeye hazır. Son dönemlerde yayınlanan en başarılı korku/gerilim filmlerinden olan yapım, ilk filmde bizi Abbott ailesiyle tanıştırmıştı. John Krasinski’nin hem yönetmenliğini hem de başrolü üstlendiği ilk filmin evreninde sese duyarlı yaratıkların olduğu bir dünyada hayatta kalmaya çalışan insanları görmüştük. Abbott ailesi, trajik bir kayıpla başladıkları hikayeyi de aynı oranda trajik bir şekilde noktaladı. Daha da kötüsü, sessizliğin hayatta kalma anlamına geldiği bu dünyada ailenin yeni bir üyesinin bulunması. Bir bebek her ne kadar “umut” gibi algılansa da bu dünyada ağlayarak kendini ifade eden bir canlı sadece ölüm getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

A Quiet Place 2 ile Cillian Murphy oyuncu kadrosuna dahil oluyor

Yayınlanan ilk fragmanla beraber filmde esasen tüm bunların nasıl başladığını da göreceğimiz müjdeleniyor. Flashback sahneleriyle bizi geçmişe götürecek olan film, bu yaratıkların ilk saldırı anını beyaz perdeye taşıyacak. Bir yandan yeni bebekleriyle hayatta kalmaya çalışan Abbott ailesi ise yolda yeni bir isimle tanışacak. Yeni karaktere hayat veren Cillian Murphy ise bize bu dünyanın bilmediğimiz kısımlarını anlatacak gibi görünüyor.

Filmin resmi konusu ise şu şekilde: “Abbott ailesi, sessizlik içinde hayatta kalmaları gereken dünyada yepyeni tehlikelerle karşılaşıyor. Bilinmeyene doğru ilerleyen macerada tek düşmanın sese gelen yaratıklar olmadığını görüyor.

Heyecan verici bu hikaye 20 Mart 2020‘de vizyondaki yerini alacak. Yayınlanan ilk fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.