reklamı kapat

POPÜLER

Klipsch kablosuz kulaklık
Klipsch kablosuz kulaklık
Klipsch kablosuz kulaklık
Klipsch kablosuz kulaklık

Klipsch’ten çok şık ve gelişmiş kablosuz kulaklık modelleri

Ses teknolojileri konusunda dünyanın en önemli firmalarından Klipsch, birden fazla oldukça şık ve gelişmiş kablosuz kulaklık tanıttı.

Çok üst seviye “premium” hoparlör ve kulaklık modelleriyle her zaman ses getiren Klipsch, CES 2020’yi de boş geçmiyor. Firmanın önümüzdeki günlerde başlayacak fuar öncesinde tanıttığı ilk kablosuz kulaklık modelleri, T10 True Wireless ve T5 True Wireless ANC isimlerine sahip. Aktif gürültü engelleme yapabilen modeller, ilk olarak gerçekten şık bir tasarımla karşımızda bulunuyor. Henüz aşırı detaylanmayan modellerin yapay zeka üstüne kurulduğu aktarılırken, kulak içi formunda olan ve şarj özellikli (Toplam 24 saat) hazne ile gelen ürünlerin, tahmin edebileceğiniz üzere çok üst seviye ses kalitesi bulunuyor. Aynı zamanda kulaklıkların çok iyi ses yalıtımı sunduğu da aktarılıyor. Ayrıca seride bir de T5 modelinin “spor” versiyonu yer alıyor. Bu versiyon aşağıda görebileceğiniz suya karşı dayanıklı özel bir hazne geliyor. Dışarıda spor yapanlara hitap ede IP67 sertifikalı özel modelin, 2020 yaz aylarında 229 dolardan çıkacağı belirtiliyor. T10 True Wireless ve T5 True Wireless ANC ise sırasıyla 2020 sonbaharında 649 dolar ve 299 dolardan satışa çıkıyor.

Klipsch kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Klipsch, kafa üstü kablosuz kulaklık modelleri de tanıttı

Firmanın burada birden fazla model hazırladığı aktarılıyor. CES 2020’de sergilenecek modeller şimdilik “Over-Ear Active Noise Cancelling” adıyla geçiyor. Kafa üstü formunda olan ve aktif gürültü engelleme yapabilen kablosuz kulaklıklar, bu konuda çok iddialı deniyor. Yerleşik mikrofonları sayesinde bir şeffaflık modu da sunan şık modellerin, tek şarjla 30 saat dinleme sunduğu aktarılıyor. Bağlantı tarafından USB-C kullanan kulaklıklar, SBC, aptX HD ve AAC kodek desteklerine sahip. Sonbaharda satışa çıkacak denilen kulaklıkların fiyatı ise 399 dolar seviyesinde yer alıyor.

Klipsch kablosuz kulaklık
Klipsch kablosuz kulaklık

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı saati