reklamı kapat

POPÜLER

ANC'li yeni kablosuz kulaklık modeli Klipsch T5 II

ANC’li yeni kablosuz kulaklık modeli Klipsch T5 II tanıtıldı

Ses teknolojileri konusunda çok dikkat çeken firmalardan Klipsch, yeni T5 II modelini tanıttı. Yeni modelin ANC desteği bulunuyor.

Hazırladığı ürünler uzun süredir Türkiye’de de satılan ses konusunda dünyanın en prestijli firmalarından Klipsch, T5 II ANC ile kullanıcılarına aktif gürültü engelleme sunuyor.

Firmadan alıştığımız şık ve tanıdık tasarımı özellikle haznesinde devam ettiren ürün, kendisi gibi 299 dolarlık premium bir fiyat etiketine sahip. Kulak içi formunu benimseyen kulaklık kısımları biraz büyük olan T5 II ANC, buradaki donanımlar ile aktif gürültü engellemeyi güçlü şekilde yerine getirebiliyor.

Normal T5 II’den farklı olarak IP67 değil IPX4 sertifikasına sahip olan kulaklık, açıklamaya göre yeni tasarlanmış 5.8 mm sürücüleriyle yüksek ses kalitesi vadediyor.

Ses performansı Dirac HD Sound teknolojisini ile güçlendirilen ürün, Bragi teknolojisinden de yararlanıyor. Bu altyapı sayesinde kulaklık kafa hareketlerini algılayabiliyor. Burada atanan kafa hareketleriyle şarkı geçilebiliyor ya da çağrı cevaplanabiliyor.

ANC açıkken 5 saat, ANC olmadan ise 8 saat pil ömrü sunan Klipsch T5 II ANC kablosuz kulaklık, şarj özellikli hazne ile kullanımı 21 saatin ötesine taşıyabiliyor. Aktarıldığı kadarıyla haznede Qi kablosuz şarj desteği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Klipsch T5 II ANC yalnız gelmedi

Kablosuz kulaklığın bir de McLaren sürümü hazırlandı. Daha önce de kurulan bu ortaklık ışığından hazırlanan T5 II ANC McLaren Edition, farkını turuncu detayları ve karbon fiber haznesiyle koyuyor. Bunların etkisiyle McLaren sürümü normalden 50 dolar daha pahalıya satılıyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli