reklamı kapat

POPÜLER

klipsch

Zippo tasarımlı şarj kutusuyla gelen kablosuz kulaklık: Klipsch T5 True Wireless

Klipsch, yeni soundbar’larıyla birlikte tamamen kablosuz kulakiçi kulaklığının da tanıtımını gerçekleştirdi. Önümüzdeki hafta Las Vegas’ta gerçekleşecek CES Fuarı öncesinde tanıtılan kulaklık, Apple’ın AirPods kulaklığını hedef alıyor.

AirPods’tan 40 dolar daha yüksek fiyat etiketine sahip olan T5 True Wireless adını taşıyor. Zippo tarzında bir şarj kutusuyla gelen kablosuz kulaklık tam dolu pille 8 saate varan bir kullanım deneyimi sunuyor. Şarj kutusu ise kulaklığa ekstradan 24 saate varan bir kullanım imkanı vadediyor. Kulaklıktaki ses performansının nasıl olacağı henüz bilinmese de kulaklık Klipsch imzasını taşıdığı için yüksek ses performansına sahip olması bekleniyor. Tamamen kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için iyi bir seçenek olan Klipsch T5 True Wireless bu ayın sonunda 199 dolardan piyasaya sunulacak. Klipsch bunun haricinde boyun askılı kablosuz kulaklığını da satışa sunmaya hazırlanıyor. Kulaklıkların yurt dışındaki fiyatlarının 59-199 dolar aralığında olacağı belirtiliyor. Şirketin kablolu ve kablosuz tasarıma sahip kulaklıklarını ise bu yılın ilkbahar aylarında görücüye çıkaracak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Klipsch’in yeni soundbar’ları da yolda

Yeni Soundbar’lar, 299 ile 1.599 dolar fiyat aralığında olacak ve bazı modeller bu yılın ilkbahar aylarında bazı modeller ise bu yılın sonbahar aylarında kullanıcılara teslim edilecek.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni arayüz yapısı One UI