reklamı kapat

POPÜLER

McLaren Formula 1 imzalı Klipsch T5 II Sport kablosuz kulaklık

McLaren Formula 1 imzasını taşıyan özel Klipsch kablosuz kulaklık

2020 Formula 1 şampiyonasına güzel bir başlangıç yapan McLaren F1 takımı, sponsoru Klipsch ile özel bir kablosuz kulaklık modeline imza attı.

Hazırladığı ürünler kısa süredir Türkiye’de de satılan ses konusunda dünyanın en prestijli firmalarından Klipsch, McLaren Formula 1 takımı ile “T5 II Sport” kablosuz kulaklık modeline özel bir dokunuş gerçekleştirdi. Yeni hazırlanan bu özel kulaklık, ilk olarak hazne tasarımıyla dikkat çekiyor. Bir F1 takımı imzasını taşıdığı için karbon fiber görünümlü USB-C üzerinden şarj özellikli hazneye sahip olan ürün, McLaren‘in ikonik turuncu rengini kullanıyor ve aktarıldığı kadarıyla Bluetooth bağlantı kararlılığı için ekstra dış antenlere sahip. Kulak içi formunu benimseyen ve hareketli olarak geçen 5mm dinamik sürücüleri bulunan model, bu açıdan yüksek bir ses performansı sunuyor, AAC ile aptX kodeklerine destek veriyor ve hazne ile beraber 32 saate kadar pil ömrü sunabiliyor. Burada sadece kulaklıklar ile tam 8 saat müzik dinleme performansı elde edilebiliyor. Aktif gürültü engelleme desteği olmayan ancak pasif yalıtımı yüksek olan kablosuz kulaklık, burada özel bir moda da sahip. Bu mod açıldığı zaman dış ses içeriye veriliyor ve bu da sessiz ortamlarda güvenlik sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

McLaren Formula 1 imzalı Klipsch T5 II Sport kablosuz kulaklık özel bir kablosuz şarj standı ile geliyor

IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklı olan T5 II True Wireless Sport McLaren Edition, açıklandığı kadarıyla 249 dolardan yurt dışında ön siparişe açılmış durumda.

İlginizi Çekebilir

Güncel Formula 1 araçlarından daha güzel sese sahip V12 Lamborgihini