reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Plus Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Samsung Galaxy S20 Fan Edition’dan işlemciyi netleştiren performans testi

Geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen Samsung Galaxy S20 Fan Edition detaylanmaya devam ediyor. Modelin işlemcisi de netleşmiş durumda.

Galaxy S10 Lite modelinin Galaxy S20 serisindeki devam üyesi olarak geçen Galaxy S20 Lite ya da yüksek olasılıklı gerçek adıyla Samsung Galaxy S20 Fan Edition, eğer gelen bilgiler doğruysa ekim ayında tanıtılıyor. Model numarasına kadar sızıntısı yapılan telefon, en son Snapdragon 865 değil Snapdragon 855 ya da daha olası şekilde Snapdragon 765G işlemci üzerine kurulacak denilmişti. Ancak sızan bilgiler bunun söz konusu olmadığını ve telefonun sevindirici şekilde 7 nm Snapdragon 865 üzerine kurulduğunu gösteriyor. Yani merak uyandıran cihaz Galaxy S20 Fan Edition gerçek bir amiral gemisi olarak yolda bulunuyor. Daha önce sızanlara göre telefon Full HD bir 60 Hz OLED ekran üzerine kuruluyor ve arkasındaki çoklu kurulumun merkezinde 50 megapiksel Samsung ISOCELL GN1 kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Fan Edition merak ediliyor

Bu modelin Türkiye’de de resmi olarak satılmasını bekliyoruz ancak henüz bu konuda resmi bir açıklama gelmiş değil. Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy S10 Lite modelleriyle ciddi şekilde ses getiren ve Türkiye’de dahi geniş kitlelere ulaşan Samsung, amiral gemilerinin markalaşmış isimlerini daha bütçe dostu cihazlar ile karşımıza çıkarmayı devam ettirmeyi sürdürmek istiyor. Firma duyulduğu kadarıyla bundan da iyi geri dönüşler alıyor.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir elektrikli motosiklet modeli