reklamı kapat

POPÜLER

Ebroh Bravo GLE fiyatıyla öne çıkan bir elektrikli motosiklet

100 km menzili uygun fiyata sunan yeni elektrikli motosiklet

Elektrikli motosiklet pazarında gelişmiş çözümler yanında giriş seviyesi / bütçe dostu modeller de artıyor. İşte bunlardan birisi yeni Ebroh Bravo GLE.

İspanya merkezli Ebroh imzalı yeni elektrikli motosiklet Bravo GLE, giriş seviyesi bir seçenek konumunda yer alıyor. Yani motosiklet dünyasına yeni adım atanları odak noktasına alan model, tamamen elektrikli bir altyapı üstüne kuruluyor. Tasarımsal olarak elektrikli olduğunu belli etmeyen iki kişilik Bravo GLE, 125 cc eşdeğeri bir motosiklet olarak arkasında yer alan 5 kW hub elektrik motoruyla 110 km/s hıza çıkabiliyor. Şehirler arası aşırı uzun mesafeli yolculuğa çok uygun olmayan Bravo GLE, merkezdeki 5,4 kW lityum-iyon pil paketiyle 100 km menzil getiriyor. Bu menzil değeri kullanıma ve yol şartlarına bağlı olarak değişiyor. Önde ve arkada disk frenleri bulunan elektrikli motosiklet, siyah, kırmızı ve siyah olmak üzere farklı gövde rengiyle elde edilebiliyor. Burada özellikle hemen aşağıda görebileceğiniz kırmızı gövde parçasına sahip siyah versiyon çok güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ebroh Bravo GLE fiyatıyla öne çıkan bir elektrikli motosiklet

Çünkü modelin Avrupa fiyatı vergiler dahil 4.490 euro eviyesinde yer alıyor. Bu fiyatı oldukça uygun bulunan motosiklet, keşke Türkiye’ye de gelse dedirten ürünler arasında yer alıyor. Şehir içi kullanımı için gerçekten güzel olan ürün, alanın en uygunlarından olarak dikkat çekmeyi başarmış durumda.

İlginizi Çekebilir

Bu da şişirilebilir olmasıyla şaşırtan bir model

İLGİLİ HABERLER