reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli motosiklet Alrendo TS Bravo

Avrupa’da ses getirecek elektrikli motosiklet: Alrendo TS Bravo

Elektrikli motosiklet pazarında ön sipariş üzerinden satışa sunulan Alrendo TS Bravo, Avrupa merkezli dikkat çekecek modellerden.

Elektrikli motosiklet Alrendo TS Bravo, yarış motosikleti formunda gayet modern bir model konumunda yer alıyor. Bünyesinde sıvı soğutmalı 11 kW elektrik motoru yer alan ve bununla 58 kW maksimum güç sunan model, firmanın verdiği bilgiye göre maksimum 135 km/s hıza çıkış yapabiliyor. Bu açıdan uzun yolda da kullanıcılarını memnun edecek Alrendo TS Bravo, 16,6 kWh pil paketiyle 50 km/s hızda tam 419 km menzil getiriyor. Motosikletin 120 km/s hızdaki menzil değeri ise 150 km seviyesinde yer alıyor. Modelin özellikle 50 km/s hızdaki 419 km menzili gerçekten çok ama çok iyi ve yeterli görünüyor. 220V şarj sistemiyle pilinin dört saatin altında doldurulabildiği açıklanan elektrikli motosiklet Alrendo TS Bravo, bünyesinde geniş bir TFT ekran taşıyor. Burada her türlü konuda bilgi verilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli motosiklet Alrendo TS Bravo uygun fiyatlı sayılıyor

Türkiye, Rusya, Ukranya, Azerbaycan vb. gibi birçok ülkeden ön sipariş yapılamayan modelin fiyatı ise 10 bin euro seviyesinde yer alıyor. Fiyat konusunda oldukça iddialı bulunan model, sınıfında pazarın en ucuz seçeneklerinden olacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Sony’den dikkat çeken elektrikli otomobil