reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli motosiklet verge ts

Nefes kesici elektrikli motosiklet Verge TS için güzel haber [Galeri]

2019 Milan Motorcycle Show kapsamında karşımıza çıkan elektrikli motosiklet modellerinden Verge TS, ciddi ciddi gerçek oluyor.

Verge TS, hatırlarsınız 2019 Milan Motorcycle Show içerisinde görücüye çıkarılan en fütüristik motosikletler arasında yer almıştı. Adeta Tron filminden çıkmış gibi duran model, turuncu ile siyahın bir araya geldiği dikkat çekici bir tasarıma sahipti. Ancak bu model o zaman bir konsept olarak tanıtılmıştı. Fakat model konsept olarak kalmayacak. Çünkü firmadan gelen yeni görseller, seri üretimin başlayacağını ve üretim öncesi son denemelerin gerçek yollarda yapıldığını gösteriyor. Firmanın yeni görsellerinde sarı – siyah renkte karşımıza çıkan motosiklet, ilk gösterilen tasarımını koruyor olmasıyla sevindiriyor. Tam bir yarış motosikleti olan Verge TS, bünyesinde 107 beygir (80 kW) güç üreten bir elektrik motoru taşıyor. 1.000 Nm tork değeri bulunan modelin, 0-100 km/s hızlanmayı 4 saniye altında tamamladığı aktarılıyor. Söylendiği kadarıyla şehir içinde 300 km, uzun yolda ise yüksek hıza bağlı olarak 200 km menzile sahip elektrikli motosiklet, maksimum 180 km/s hıza çıkabiliyor. Bu da fazlasıyla yeterli görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Verge TS, gerçekten özel bir elektrikli motosiklet

Çok dikkat çeken elektrikli motosikletin 24 bin euro gibi bir fiyatı bulunuyor. Elbette ucuz olmayan motosiklet, kesinlikle alanın uç noktasında yer alan bir seçenek konumunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da dikkat çeken bir elektrikli motosiklet modeli