reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 5G parçalarına ayrıldı [Video]

Samsung Galaxy S21 5G parçalarına ayrıldı. PBK internet sayfası kısa bir süre önce tanıtılan telefonu mercek altına aldı.

PBK’nın belirttiğine göre telefonun sökülmesi ve tekrardan bir araya getirilmesi kolay. Parmak izi sensörünün Galaxy S20’de kullanılan sensörden daha büyük olduğu belirtiliyor. Daha büyük parmak izi sensörü sayesinde telefonun daha iyi performans sergilediğinden söz ediliyor. Geliştirilmiş hoparlör sistemi sayesinde Galaxy S21 5G’nin daha zengin stereo deneyimi sunumu söyleniyor. Hem ana kameranın hem de yakınlaştırma kamerasının optik görüntü sabitleyicisine sahip olduğu belirtiliyor. Tek SIM kartlı modellerin altında çift SIM okuyucusunun da bulunduğu dile getiriliyor. Genel olarak, Galaxy S21 modüler yapısı ve tamir edilebilirlik açısından sağlam bir cihaz gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 ailesinin en iddialı üyesi: Galaxy S21 Ultra

6,8 inçlik ekranla gelen Galaxy S21 Ultra, 120 Hz ekranıyla akıcı bir deneyim sunuyor. Android 11’in yer aldığı telefonun Türkiye’de satılacak versiyonunda Exynos 2100 işlemcisi bulunuyor. Telefonun pil kapasitesi ise 5.000 mAh. Telefonun arkasında ise dörtlü kamera yer alıyor. Burada 108 megapiksel ana, 12 megapiksel ultra geniş açı, 10 megapiksel telefoto ve 10 megapiksel “periskop temelli” kamera yer alıyor. Aileyle ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video