reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9

Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9 için 1.310 TL’lik indirim fırsatı

Kısa bir süre önce Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro modelinin fiyatı düşmüş ve biz bu haberi sizlerle paylaşmıştık.

Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9 süpürgenin fiyatında indirim yapıldı. Piyasadaki başarılı robot süpürgelerden olan modelin fiyatı 3.999 TL‘den 2.689 TL‘ye düştü.

600 ml toz kapasiteliyle gelen süpürge çok daha fazla alanı paspas yapma imkanı sunuyor. İç mekanlardaki halılardaki en küçük kirleri bile çekebilen cihazın pili tam şarj edildiğinde 2,5 saate kadar kullanılabiliyor. Halı, karo ve seramik karo zeminleri temizleyebilen süpürge; 2500 Pa emiş gücüne sahip. Ayrıca cihazın 20 mm tırmanma yeteneği, halılara kolayca çıkmasını ve temizlik yapmasını sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı süpürge sayesinde etkili bir temizlik gerçekleştirilebiliyor. Robot süpürgenin mop özelliği de bulunuyor. Süpürge zeminleri süpürmenin haricinde aynı zamanda da silme yeteceğine sahip. Cihaz, 200 ml su deposu kapasitesi ile çok fazla alanı silebiliyor. 3,6 kilogram ağırlığındaki cihaz 3-5 saatte şarj edilebiliyor.

Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9 sensörleriyle dikkat çekiyor

Süpürgede 14 tane sensör yer alıyor. 2.4 GHz Wi-Fi bağlantısı sayesinde uygulama üzerinden süpürge yönetilebiliyor, odalar yapılandırılabiliyor. Bu sayede kullanıcılar istedikleri birkaç odayı, isterlerse de tüm evin temizliğini kolayca yapabiliyor. Şu sıralar robot süpürge satın almayı düşününenler için kampanya cazip görünüyor.

Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin telefonlarını test ettiği özel merkez