reklamı kapat

POPÜLER

Dreame Vacuum Mop D9

Dreame Vacuum Mop D9 robot süpürge için A101 kampanyası [Ocak 2024]

Dreame Vacuum Mop D9 robot süpürge için A101 fırsatı var. 3.000 Pa Vacuum emiş gücüne sahip olan cihaz, bir çok farklı temizlik moduna sahip. Kullanıcılar sanal duvar özelliği ile sınırlandırılmış alan oluşturabiliyor.

Dreame Vacuum Mop D9  modelinde oda oda bölerek belirli alan temizliği de yaptırılabiliyor. Toz haznesi 570 ml, su haznesi 270 ml olan cihaz hem süpürme hem de paspaslama yapabiliyor. Planlı temizlik yapılabilmesini de mümkün kılan cihazın şarjı bittiği noktada istasyonuna dönüyor. Şarj olduktan sonra ise kaldığı yerden temizliğe devam ediyor. Pil kapasitesi 5.200 mAh olan robot süpürge tam dolu pille  250 metrekare alanı temizleyebiliyor. 2.5 saatlik bir kullanım süresi sunan cihaz 360 görüş kapasitesine sahip. Xiaomi Mi Home uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışan cihazda rota belirleme, odaları dahil etme ve engelleri işaretleme gibi işlemler bu uygulama üzerinden yapılabiliyor. Türkçe dil desteğine sahip olmayan robot süpürge hem iOS hem de Android’li akıllı telefonlara destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dreame Vacuum Mop D9 robot süpürgenin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Piyasada fiyat/performans odaklı robot süpürge satın almayı planlıyorsanız A101’de satışta olan bu cihazı satın alabilirsiniz. Robot süpürgenin A101’deki kampanyalı fiyatı ise 9.899 TL. Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla 4 taksit fırsatıyla da temin edebiliyor.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER