reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Plus Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Sürpriz model Samsung Galaxy S20 Fan Edition ortaya çıktı

 - Güncelleme: 11 Haziran 2020 16:04

Kısa süre önce sürpriz bir gelişme gündeme geldi. Samsung Galaxy S20 Fan Edition ortaya çıktı. Peki nedir bu telefon? İşte ilk bilgiler;

Geçtiğimiz yılın sonunda Türkiye’de de satılan Samsung Galaxy S10 Lite karşımıza çıktı. Peki bu yıl bir Galaxy S20 Lite gelecek mi? Gelen bilgilere göre evet ancak isim Samsung Galaxy S20 Fan Edition olacak gibi görünüyor. Model numarasına kadar bulunan telefon, henüz nasıl görünecek bilinmiyor. 5G’li ve 5G olmayan versiyonlarının olacağı aktarılan sürpriz cihaz, bütçe dostu fiyatıyla fark yaratacak ürünler arasında yer alıyor. Kutusundan Android 10 üstüne One UI 2.5 ile çıkacak ve en az 128 GB dahili depolaması olacak Galaxy S20 Fan Edition, eğer tahminler doğruysa daha düşük bir kamera sistemi taşıyacak ancak gücünü güçlü Snapdragon 865 işlemciden alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısa süre önce Samsung Galaxy S20 Tactical Edition gelmişti

Üç farklı modelden oluşan Galaxy S20 ailesinin en yeni üyesi Galaxy S20 Tactical Edition, askeri kullanıma odaklanan sürpriz bir versiyon olarak karşımızda yer alıyor. Zorlu ortamlarda sorunsuz olarak görev yapması için tasarlanan çok özel bir hazne ile gelen telefon, bu açıdan kolay kolay kullanılmaz hale getirilemeyecek izlenimi oluşturuyor. Teknik özelliklerinin normal Galaxy S20 ile aynı olduğu aktarılan telefon, gece görüş sistemleri açıldığı zaman ekranı kapatan bir night-vision modunu da bünyesinde barındırıyor. Birçok uygulamayı tek tuşla açmayı kolaylaştıran ve sessiz moduyla tüm iletişimi saniyeler içerisinde kesebilen Tactical Edition, üçüncü çeyrekte belirli partnerler üzerinden elde edilebilir olacak deniyor. Tahmin edebileceğiniz üzere modelin halka satışı yapılmıyor ve ordu için net bir fiyat etiketi de henüz paylaşılmıyor. Bu modelin spesifik olarak ABD ordusu için özel planlandığı ve tasarlandığı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir elektrikli motosiklet modeli