reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Plus Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Bütçe dostu Samsung Galaxy S20 Fan Edition ne zaman geliyor?

Geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir gelişme gündeme gelmiş ve Samsung Galaxy S20 Fan Edition ortaya çıkmıştı. Peki bu model ne zaman geliyor?

Samsung Galaxy S10 Lite modelinin Galaxy S20 serisindeki devam üyesi olarak geçen Samsung Galaxy S20 Fan Edition, sağlam kaynaklara haklıysa ekim ayında geliyor gibi görünüyor. Model numarasına kadar sızıntısı yapılan telefon, halen nasıl görünecek bilinmiyor. 5G’li ve 5G olmayan versiyonlarının olacağı aktarılan cihaz, bütçe dostu fiyatıyla fark yaratacak ürünler arasında yer alıyor. Kutusundan Android 10 üstü One UI 2.5 ile çıkacak ve en az 128 GB dahili depolaması olacak denilen Galaxy S20 Fan Edition, eğer tahminler doğruysa daha düşük bir kamera sistemi taşıyacak ancak gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak. Tasarımında büyük bir sürpriz beklenmeyen model için üç farklı renk seçeneği sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma en son özel model Samsung Galaxy S20 Tactical Edition ile dikkat çekmişti

Üç farklı modelden oluşan Galaxy S20 ailesinin en yeni üyesi Galaxy S20 Tactical Edition, askeri kullanıma odaklanan sürpriz bir versiyon olarak karşımızda yer alıyor. Zorlu ortamlarda sorunsuz olarak görev yapması için tasarlanan çok özel bir hazne ile gelen telefon, bu açıdan kolay kolay kullanılmaz hale getirilemeyecek izlenimi oluşturuyor. Teknik özelliklerinin normal Galaxy S20 ile aynı olduğu aktarılan telefon, gece görüş sistemleri açıldığı zaman ekranı kapatan bir night-vision modunu da bünyesinde barındırıyor. Birçok uygulamayı tek tuşla açmayı kolaylaştıran ve sessiz moduyla tüm iletişimi saniyeler içerisinde kesebilen Tactical Edition, sadece ABD ordusuna özel.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir elektrikli motosiklet modeli