reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 Fan Edition
Samsung One UI 3.1

Samsung Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G resmi sitede göründü

Sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy S20 Fan Edition, Samsung Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G isimleriyle resmi sitede karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition ekim ayında 750 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak bir bütçe dostu amiral gemisi. En son Evan Blass imzalı paylaşımda tüm renklerini gördüğümüz cihaz, Samsung’un resmi sitesinde Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G isimleriyle resmen yer almış durumda. 5G’li olmayan sürümü yüzde 90 ihtimalle Türkiye pazarında da satılacak telefon, fiyat-performans konusunda çok iddialı olacak gibi görünüyor. Bu arada sızan 750 dolarlık fiyatın hangi sürüm için olduğu henüz bilinmiyor. Yani telefonun 4G’li normal sürümü 750 dolardan daha ucuz olabilir. Şu an birçok kişi bunun gerçek olmasını istiyor / bekliyor. Bu çok önemli detayın yakında belli olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 FE ses getiren bir telefon

Model hakkında diğer teknik detaylar ise halen değişmiyor. Galaxy S20 ailesi gibi belirli pazarlarda Exynos 990, belirli pazarlarda da Snapdragon 865 ile elde edilecek denilen telefon, Galaxy S20 Plus‘tan gelen 120 Hz bir ekran üzerine kuruluyor. 6 GB RAM’li model bildiğimiz kadarıyla arkasında 12 megapiksel geniş açı + 12 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel telefoto barındıran üçlü bir kamera kurulumu taşıyor. Su geçirmezlik özelliğine de sahip olduğu aktarılan 4.500 mAh pile sahip cihaz, birçok canlı renk ile gençleri etkilemeye geliyor.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir elektrikli motosiklet modeli