reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Plus Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Bütçe dostu Samsung Galaxy S20 Fan Edition için kilit detaylar

Geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir gelişme gündeme gelmiş ve Samsung Galaxy S20 Fan Edition ortaya çıkmıştı. İşte bu model iyice detaylandı.

Samsung Galaxy S10 Lite modelinin Galaxy S20 serisindeki devam üyesi olarak geçen Galaxy S20 Lite ya da daha olası adıyla Samsung Galaxy S20 Fan Edition, geçtiğimiz haftalarda konuşan sağlam kaynaklara haklıysa ekim ayında geliyor gibi görünüyor. Model numarasına kadar sızıntısı yapılan telefon, buna karşın halen nasıl görünecek bilinmiyor. 5G’li ve 5G olmayan versiyonlarının olacağı aktarılan cihaz, bütçe dostu fiyatıyla fark yaratacak ürünler arasında yer alıyor. Yeni detaylara göreyse cihaz bir amiral gemisi olmama ihtimali taşıyor. Eğer kaynaklar doğru çıkarsa telefonun daha önce söylendiği gibi Snapdragon 865 değil Snapdragon 855 ya da daha olası şekilde Snapdragon 765G işlemci üzerine kurulacağı söyleniyor. Direkt olarak OnePlus 8T karşısına konumlandırılan model, Full HD bir 60 Hz OLED ekran üzerine kurulacak ve arkasındaki çoklu kurulumun merkezinde 50 megapiksel Samsung ISOCELL GN1 kullanacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seride en son Samsung Galaxy S20 Tactical Edition dikkat çekmişti

Üç farklı modelden oluşan Galaxy S20 ailesinin en yeni üyesi Galaxy S20 Tactical Edition, askeri kullanıma odaklanan sürpriz bir versiyon olarak karşımızda yer alıyor. Zorlu ortamlarda sorunsuz olarak görev yapması için tasarlanan çok özel bir hazne ile gelen telefon, bu açıdan kolay kolay kullanılmaz hale getirilemeyecek izlenimi oluşturuyor. Teknik özelliklerinin normal Galaxy S20 ile aynı olduğu aktarılan telefon, gece görüş sistemleri açıldığı zaman ekranı kapatan bir night-vision modunu da bünyesinde barındırıyor. Birçok uygulamayı tek tuşla açmayı kolaylaştıran ve sessiz moduyla tüm iletişimi saniyeler içerisinde kesebilen Tactical Edition, sadece ABD ordusuna özel.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir elektrikli motosiklet modeli