reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 Plus Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Samsung Galaxy S20 Fan Edition fiyatı için yapılan ilk sızıntı

Geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen Samsung Galaxy S20 Fan Edition için ilk fiyat sızıntısı yapılmış durumda. Model aşırı ucuz bir seçenek olmayacak.

Bazı pazarlara Galaxy S20 Lite olarak gelme ihtimali bulunan Samsung Galaxy S20 Fan Edition, sağlam kaynaklara göre ekim ayında 750 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alıyor. Modelin fiyatı yukarıda da dediğimiz gibi aşırı ucuz değil ancak cihaz Snapdragon 865 işlemciye sahip en uygun modellerden olacak gibi görünüyor. Galaxy S20 Fan Edition‘ın diğer teknik detayları da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. En son duyduğumuz kadarıyla modelde 120 Hz‘lik bir AMOLED ekran kullanıyor. Ancak bu model özelinde de normal Galaxy S20 ailesi gibi 120 Hz’in en yüksek çözünürlükte sunulmama ihtimali bulunuyor. Ön kamerasını 3.3 mm boyutundaki bir ekran deliğinde taşıyacak su geçirmezlik taşıyacak telefonun, arkasında 12 megapiksel geniş açı + 12 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel telefoto kullanan bir kamera kurulumu yer alacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Fan Edition merakla bekleniyor

Bu modelin daha önce de söylediğimiz gibi Türkiye’de de resmi olarak satılmasını bekliyoruz ancak halen bu konuda resmi bir işaret gelmiş değil. Galaxy Note 10 Lite ve Galaxy S10 Lite modelleriyle ciddi şekilde ses getiren ve Türkiye’de dahi geniş kitlelere ulaşan Samsung, amiral gemilerinin markalaşmış isimlerini daha bütçe dostu cihazlar ile karşımıza çıkarmayı devam ettirmeyi sürdürmek istiyor.

İlginizi Çekebilir

Şişirilebilir elektrikli motosiklet modeli