reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Golf 8 Alltrack

Volkswagen Golf 8 Alltrack, kameralara yakalandı

Alman otomotiv devinin yeni üyelerinden olmaya hazırlanın Volkswagen Golf 8 Alltrack testleri sırasında net bir şekilde görüntülendi.

Geçtiğimiz aylarda merakla beklenen sekizinci nesli ile karşıma çıkan Yeni Volkswagen Golf, uzun bekleyişi sona erdirmişti. Alışıla gelmiş tasarım çizgilerinin yanında çağa ayak uydurarak zengin donanımlara kavuşan modelin bir station wagon versiyonuna bir de Alltrack donanımı eklenecek gibi gözüküyor. Neredeyse kamuflajsız olarak objektiflere yakalanan Alltrack, yerden yüksek yapısı ve plastik korumalıkları ile dikkat çekiyor. Far tasarımında kamuflaj sebebi ile önceki nesle benzeyen bir yapı olsa da model çıkışını yaptığında beklenen görüntüsüne kavuşacaktır. 2020 bitmeden tanıtılması beklenen araç için 7 ileri DSG ve 4Motion dört çeker sisteminin standart olarak sunulması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Volkswagen Golf 8 Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Yeni Golf, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye pazarında da merakla bekleniyor. Her ne kadar tasarım noktasında tartışmalara konu olsa da, elde ettiği teknolojik dinamikler üzerinden eli önemli oranda iyileştirilen Golf, sınırlarımıza nispeten biraz daha geç bir vakitte gelecek gibi görünüyor. Konuyla ilgili yaptığımız ilk görüşmeler çerçevesinde aldığımız takvim, önümüzdeki yılın ikinci yarısını işaret ediyor. Geçmiş modellerin yurt dışı çıkış tarihleri ve ülkemize geliş sürelerine baktığımızda bu bilgi şimdilik doğru görünüyor. Modelin ülkemize hangi donanım ve motor seçenekleri ile geleceği de belli değil. Gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İlgili video