reklamı kapat

POPÜLER

2020 Volkswagen Golf

En ulaşılabilir versiyon; karşınızda giriş seviyesi 2020 Volkswagen Golf

Alman otomotiv devinin en sevilen modellerinden 2020 Volkswagen Golf , yeni jenerasyonunun en baz versiyonuna ait fotoğrafları ile karşımızda.

Hem ülkemizde hem de dünya genelinde en çok sevilen modellerden biri olan Volkswagen Golf, yeni jenerasyonu ile birkaç ay önce tanıtılmıştı. 8. nesil Golf, klasikleşen tasarım çizgilerini yeni teknoloji ve donanımları ile birleştirmiş. Gerek iç mekanda gerek ise dış tasarımda diğer Volkswagen modellerinden esintiler taşıyan Golf, bundan önce oldukça havalı gözüken “R Line” versiyonları ile karşımıza çıkmıştı. Büyük beğeni toplayan donanım seviyesinin yanında diğer donanım grupları da merak ediliyordu. Golf, Life ve Style isimli yeni donanım paketlerine kavuşacak model, en baz versiyonu yani “Golf” donanım seviyesi ile karşımıza çıkıyor. Plastik jantlar, sis farzsız tamponlar ve kromajlar olmadan araç oldukça sade görünüyor. Almanya’da 19.995 Euro fiyat etiketine sahip bu versiyon, en ulaşılabilir Golf versiyonu olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Volkswagen Golf Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Yeni Golf, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye pazarında da merakla bekleniyor. Her ne kadar tasarım noktasında tartışmalara konu olsa da, elde ettiği teknolojik dinamikler üzerinden eli önemli oranda iyileştirilen Golf, sınırlarımıza nispeten biraz daha geç bir vakitte gelecek gibi görünüyor. Konuyla ilgili yaptığımız ilk görüşmeler çerçevesinde aldığımız takvim, önümüzdeki yılın ikinci yarısını işaret ediyor. Geçmiş modellerin yurt dışı çıkış tarihleri ve ülkemize geliş sürelerine baktığımızda bu bilgi şimdilik doğru görünüyor. Modelin ülkemize hangi donanım ve motor seçenekleri ile geleceği de belli değil. Gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf