reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Volkswagen Golf 8 R-Line

Yeni Volkswagen Golf R-Line için gelen son görüntüler

Tamamen değişen Yeni Volkswagen Golf modelinin daha sportif versiyonu olan R-Line’nın üretiminden gelen son fotoğraflara beraber bakalım.

Alman üreticinin belki de en sevilen modellerinin başında gelen Golf, 8. jenerasyonu ile aramıza katılmasına çok az bir süre kaldı. Resmi tanıtımının arından tasarımı ile kimileri tarafından eleştirilen kimileri tarafından ise taktir gören Yeni Volkswagen Golf cephesinden haberler gelmeye devam ediyor. Hatırlarsanız model, birkaç gün önce İngiltere’de ön siparişe açılmıştı. Son gelişmeler ise modelin sportif versiyonu olan R-Line ile alakalı. Fabrikada çalıştığı tahmin edilen bir kişi modelin üretimden yeni çıkmış halini fotoğraflamış. Geniş tampon yapısı ve egzoz çıkışları ile dikkat çeken R-Line, sportiflik arayanların kalbini kazanacağa benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Volkswagen Golf Türkiye’yene zaman gelecek?

Yeni Golf, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye pazarında da merakla bekleniyor. Her ne kadar tasarım noktasında tartışmalara konu olsa da, elde ettiği teknolojik dinamikler üzerinden eli önemli oranda iyileştirilen Golf, sınırlarımıza nispeten biraz daha geç bir vakitte gelecek gibi görünüyor. Konuyla ilgili yaptığımız ilk görüşmeler çerçevesinde aldığımız takvim, önümüzdeki yılın ikinci yarısını işaret ediyor. Geçmiş modellerin yurt dışı çıkış tarihleri ve ülkemize geliş sürelerine baktığımızda bu bilgi şimdilik doğru görünüyor. Modelin ülkemize hangi donanım ve motor seçenekleri ile geleceği de belli değil. Gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni Seat Leon Tanıtımı