reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20+ 5G

Samsung Galaxy S20+ 5G çalışırken görüntülendi

Samsung yarın gerçekleştireceği etkinlikte Samsung Galaxy S20 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor. Etkinliğin başlamasına sayılı saatler kala Samsung Galaxy S20+ 5G çalışırken görüntülendi.

Sahip olacağı özelliklerle bu yıla damgasını vurması beklenen telefonun fotoğraflardan da görüleceği üzere ince bir ekran çerçevesine sahip olduğu görülüyor. Galaxy Note10 ailesinde olduğu gibi delikli ön kamerası orta kısımda yer alan telefonda Ultrasonik Parmak İzi teknolojisinin kullanılması bekleniyor.  3.200 x 1.440 piksel çözünürlüklü ve 20:9 en boy oranlı 6,7 inç Dinamik AMOLED ekrana gelen Samsung Galaxy S20+ 5G’de 120 Hz’lik ekranın kullanılacağına kesin gözüyle bakılıyor. 120 Hz ekran sayesinde telefonun çok daha hızlı bir ekran deneyimi sunacağını belirtebiliriz. Kullanıcılar aynı zamanda bu ekran teknolojisi sayesinde daha sorunsuz bir kaydırma deneyimi yaşayacak. Çoğu pazarda Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinin kullanılacağı Avrupa pazarında ise (Türkiye’de buna dahil) Exynos 990 işlemcisinin yer alacağı belirtiliyor. Plus modelinde ToF kamera yer alırken, standart modelde ToF kamera yer almıyor. Kamera performansıyla fark yaratacak modellerin aynı zamanda performanslarıyla da dikkat çekeceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesi için beklenen satış fiyatları

Ailenin en güçlü üyesi olması beklenen Ultra’nın Amerika’da 1.399 dolardan satışa sunulması bekleniyor. Standart ve Plus modellerinin başlangıç fiyatlarının ise sırasıyla 999 dolar ve 1.199 dolar olacağı konuşuluyor.

İlginizi çekebilir

Galaxy Flip Z merakla bekleniyor