reklamı kapat

POPÜLER

Philips 345M1CR Momentum UltraWide oyuncu monitörü

Philips’ten yeni 34 inç 144 Hz oyuncu monitörü

Görüntüleme pazarının dikkat çeken isimlerinden Philips, yeni 34 inç Momentum UltraWide 144 Hz oyuncu monitörü modelini tanıttı.

Oyuncu monitörü pazarının dikkat çeken en yeni üyesi olan Philips 345M1CR Momentum UltraWide, adında da geçtiği üzere oyunculara çok geniş bir oyun alanı sunuyor. 21:9 en-boy oranına sahip model, 34 inç gibi büyük panelinde 3440×1440 piksel çözünürlük sunuyor. Yenileme hızı 144 Hz olan yani sağlam sistemler ile çok akıcı bir oyun deneyimi sunabilme potansiyeli bulunan 345M1CR, 1 ms tepki süresi ile gecikmesiz bir deneyim sunuyor ve 300 cd/m2 parlaklık sunuyor. Burada görebileceğiniz üzere maalesef bir HDR özelliği yer almıyor. Kavisli yapısı sayesinde oyuncuyu sarmalayan, biraz büyük olmasına rağmen bacağı şık duran ve oldukça kalın olduğu dikkatlerden kaçmayan monitör, bünyesinde 2x DisplayPort ve 2x HDMI 2.0 portlarını taşıyor. Monitörde ayrıca elbette USB portları da aktif olarak sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips 345M1CR Momentum UltraWide oyuncu monitörü konsollar için de ideal olarak lanse ediliyor

Çünkü monitör gerçekten büyük bir boyuta sahip. Koltuğa uzanıp keyifli bir oyun keyfi için güzel duran model, yüksek yenileme hızıyla Playstation 5 ve Xbox Series X gibi yeni nesil konsollar için de ideal görünüyor. Ancak henüz monitörü satış fiyatı hakkında firmadan helen resmi bir açıklama bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Nvidia RTX ekran kartları ile sunulan inanılmaz imkan