reklamı kapat

POPÜLER

Realme

Kendisini gösteren gizemli Realme akıllı telefon modeli

Türkiye’de aktif olarak yer alan firmalardan Realme, yeni bir akıllı telefon modeli ile gündemde. Bu model ses getirmeyi başarmış durumda.

Türkiye pazarında OPPO desteğiyle ses getiren firmalardan olmaya başlayan Realme, fiyat-performans konusunda iddialı modeller hazırlıyor. Türkiye pazarında telefonları yanında aksesuarlarını da satan firma, bu sefer gizemli bir model ile gündemde. Henüz sadece arkasını gördüğümüz telefon, şirketin yeni nesil tasarım çizgisini taşıyor deniyor. İlk bakışta çok şık görünen model, karbon dokulu bir arka bölüme sahip ve tüm unsurları merkeze konumlandırıyor. Herhangi bir kamera çıkıntısı olmayan altın dokunuşlu cihaz, bu açıdan yüksek ihtimalle orta seviyede yer alıyor. Henüz ön yüzü görünmeyen ve teknik detayları açıklanmayan Redmi imzalı bu telefon, ilk olarak Çin pazarına özel bırakılabilir deniyor. Ancak biliyorsunuz firma cihazlarını global pazara çok geciktirmeden çıkarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme, kısa süre önce yeni telefonlarını Türkiye’de satışa sundu

6 yanında 6 Pro ve 6i modellerini Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturan firma, modellerine iddialı fiyatlar koydu. Baktığımız zaman ön siparişle 6i 1.799 TL, realme 6 Pro 3.199 TL, realme 6 4 GB + 128 GB ile 2.399 TL etiketleriyle elde edilebiliyor. Ekstra olarak kullanıcılara fiyat performans oranı yüksek olan 6 Pro ve Buds Air ikilisi 3.598 TL olarak kullanıcılara sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılacak Huawei P40 ailesi ile tanışın