reklamı kapat

POPÜLER

Honda Civic, Ford Focus ve Peugeot 206 ile Off-Road yapmak [Video]

Honda Civic, Ford Focus ve Peugeot 206 ile Off-Road yapmak! [Video]

Honda Civic, Ford Focus ve Peugeot 206 gibi binek otomobil modelleriyle Off-Road yapmak nasıl bir deneyim sunardı? İşte bu sorunun cevabı;

İngiltere merkezli araç satış platformu Carwow‘un YouTube kanalında ilginç bir video daha yayımlandı. 4 milyon aboneye yaklayan kanalın yukarıda izleyebileceğiniz son videosunda Honda Civic, Ford Focus ve Peugeot 206 gibi binek otomobil modelleriyle araziye çıkıldı, Off-Road yapıldı. Bunun için 4×4 ya da bir SUV’a ihtiyacınız yok diyen kanal, gerçekten eğlenceli bir video hazırlanmış durumda. Peki bu videonun gerçekçi bir yanı var mı? Genel olarak bakıldığı zaman çok da yok gibi görünüyor. Çünkü videoda rahatlıkla harcanabilir / çok ucuza alınmış eski araçlar ile adeta “ölümüne” Off-Road yapılıyor. Çoğu binek aracın bu tarz zorlu kullanımdan sonra tamamen kullanılmaz hale geleceği açık şekilde görünüyor. Bu açıdan sürekli olarak arazi eğlencesi için yine gerçek bir 4×4’e ihtiyaç bulunuyor. Ayrıca bu tarz araçlar ile engebeli arazilere çıkmak sürücü sağlığı için de pek uygun görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Civic, Ford Focus ve Peugeot 206 ile çekilen Off-Road videosu sadece eğlence için

Bu açıdan bakıldığı zaman oldukça harika olan videoda, Peugeot 206’nın egzosunu kaybettikten sonra çıkardığı o harika ses de dikkatlerden kaçmıyor. Araçların birbirlerine yardım ederek zorlu etapları tamamladığı video, keyifli vakit geçirmek isteyen otomobil tutkunlarını memnun edecek gibi görünüyor. Videoyu sayfanın en üstünden izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.