reklamı kapat

POPÜLER

Temeli Honda Civic, görünüşü Lamborghini Aventador

Temeli Honda Civic, görünüşü Lamborghini Aventador [Video]

Zaman zaman karşımıza çıkan ilginç çalışmalardan birisi Hindistan’dan geldi. Bir kişi Honda Civic aracını Lamborghini Aventador haline getirdi.

Yukarıda izleyeceğiniz videoda, temelde 2009 model Honda Civic olan ancak bizce oldukça güzel bir işçilik ile Lamborghini Aventador haline getirilen bir araç yer alıyor. Hindistan merkezli Executive Mod Trendz (EMT) tarafından yapılan aracın, dışı kadar içi de Aventador‘a oldukça benzetilmeye çalışılmış. Özellikle aydınlatma sistemleri başarılı görünen ve motorunun standart Civic motoru olduğu aktarılan bu “Honda Aventador”, kaynaklara göre Civic’in kendisi dahil olmak üzere 15 bin dolarlık bir harcama ile hayat bulmuş. Elbette bu rakam Aventador‘un orijinal fiyatı düşünüldüğü zaman çok ama çok düşük kalıyor. Honda Aventador modelinin Hindistan’da yollara çıkmasına izin verilmediği de gelen bilgiler arasında. Otomobil dünyasında bu tarz çalışmalar sürekli olarak artarak devam ediyor. Biliyorsunuz artık daha mantıklı bir alan da artmaya başladı. Firma artık eski efsane klasikleri elektrikli altyapı ile geleceğe taşıyor. Bunun için özel platformlar dahi çıkmaya başlamış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Civic ve Lamborghini Aventador birbirlerinden normalde çok ama çok uzak araçlar

Bu gerçekten dikkat çekmeyi başaran aracı görünce aklımıza ilk olarak Hindistan’da çekilen efsane Peugeot 206 reklamı geldi. Bu bahsettiğimiz reklamı eğer daha önce izlemediyseniz hemen aşağıda izleyebilirsiniz.