reklamı kapat

POPÜLER

Rolls-Royce bilardo masası

Sadece Rolls-Royce sahiplerinin alabileceği sınırlı üretim bilardo masası

Son dönemlerde gördüğümüz ilginç ortaklıklardan birisinin ürünü olan bilardo masası, Rolls-Royce sahiplerine özel dudak uçuklatan fiyatıyla satışta.

Premium otomobillerin en az kendileri kadar güzel ve ilgi çekici bir yanı da, farklı alanlarda üretim gerçekleştiren markalarla geliştirilen ortaklıkları. Gerek araç üzerindeki aksesuarlara gerekse kişisel zevklere hitap eden eşyalara yansıyan bu ortaklıklar daha çok saat, bisiklet ve tekne gibi alanlarda karşımıza çıkıyor. Sadece Rolls-Royce sahiplerinin satın alabileceği sınırlı üretim bu masa ise, eşine pek rastlamadığımız bir proje. 11 Raven tarafından üretilen projede, bilardo ve masa tenisi gibi aktiviteler gerçekleştirmek mümkün.

Rolls-Royce bilardo masası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sadece 5 Rolls-Royce sahibi masaya sahip olabilecek

Toplamda sadece beş tane üretileceği açıklanan masaların tasarım detayları ve içerisinde kullanılan malzemeler de bir o kadar ilgi çekici. Tasarımın yanında içerisinde 14 karat altın bulunan bölümleriye dikkat çeken masanın geneline LED ışıklar hakim. Bu sayede yalnız gündüz değil gece de bu tasarımı evin bir dekoru niteliğinde değerlendirmek mümkün olacak. Lakin bu tahmin edebileceğiniz üzere bir hayli pahalı bir dekor olacak. Araç sahiplerinin masayı satın almak için 250.000 dolarlık ödemeyi gözden çıkarması gerekiyor. Merak ettiğiniz diğer detaylara resmi site üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bir otomobil fiyatında; Rolls-Royce imzalı şampanya kutusuna yakından bakın