reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Legion

Lenovo dizüstü bilgisayar satın alanlara dikkat çekici Babalar Günü kampanyası

Lenovo, dizüstü bilgisayar satın alan kullanıcılara dikkat çekici kampanya sunuyor. Şirket, dizüstü bilgisayar satın alan kullanıcılara Microsoft 365 Bireysel Paket armağan ediyor. Kullanıcılar bu sayede Microsoft 365’te yer alan uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabiliyor.

MediMarkt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar mağazalarından satın alınan dizüstü bilgisayarlarda geçerli olacak kampanya 22 Haziran 2020’e kadar geçerli olacak. Microsoft 365 Bireysel Paket kullanıcılara Office uygulamalarını ve akıllı bulut hizmetlerini kullanıcılara sunuyor. Lenovo dizüstü bilgisayar satın alan kullanıcılar için geçerli olacak kampanya dikkat çekici görünüyor.

Lenovo kampanya Koşulları:

Kampanya Lenovo dizüstü bilgisayarlarda geçerli.
Kampanya 22 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli.

Lenovo dizüstü bilgisayarlarla ücretsiz gelen Office 365 ne gibi özellikler sunuyor?

Office 365 kapsamında Word, Excel, Powerpoint, OneNote, OneDrive, Outlook ve Teams uygulamaları yer alıyor. 1 TB’lık bulut depolama alanıyla gelen Microsoft 365,  yapay zeka destekli yaratıcı araçlarla geliyor.  Kullanıcılar tasarımcı, fikirler ve yeni Microsoft Düzenleyici gibi özelliklerle faydalı tasarım ve yazma önerileri alabiliyor. Şablonlar, stok fotoğraflar, simgeler ve yazı tipleri dahil olmak üzere telif hakkı olmayan kapsamlı yaratıcı içerik koleksiyonuna da erişilebiliyor. Abonelik boyunca ek maliyet gerekmeden sohbet veya telefon aracılığıyla yardım almak da mümkün. 2020 yılının ilk çeyreğinde yapılan duyuruyla Office 365’in ismi 21 Nisan 2020’den itibaren Microsoft 365 olarak değiştirildiğini de belirtmekte yarar var.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni akıllı telefonları ile tanışın