reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Flight Simulator 2020

Microsoft Flight Simulator 2020’nin PC çıkış tarihi ve Türkiye fiyatları açıklandı [Video]

Uçuş simülasyonu konusunda dünyanın en iyisi olmaya gelen Microsoft Flight Simulator 2020‘nin PC çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı açıklandı.

Microsoft Flight Simulator efsanenin en yenisi, açıklandığı kadarıyla 18 Ağustos tarihinde PC için görücüye çıkıyor. Bugünden ön siparişe açılan ve hemen ön indirme yapılabilen uçuş simülasyonu, üç farklı versiyona sahip. Türkiye’de 350 TL‘lik standart sürümde çok detaylı tasarlanmış 20 uçak ve 30 havaalanı yer alıyor. Bu sürüme PC için Game Pass (Aylık abonelik paketi) üzerinden elde edilebiliyor. Bu da çoğu kişi için en mantıklısı olarak görünüyor. Game Pass’e dahil olmayan 550 TL‘lik Deluxe Edition sürümde standart pakete ek olarak 5 ek uçak ve 5 ek havaalanı sunuluyor. Tam 725 TL‘lik Premium Deluxe Edition sürümünde ise bizleri yukarıdakilere ek olarak 10 ek uçak ve 10 ek havaalanı sunuluyor. Buradan satın alabileceğiniz yapım, 4K HDR desteğine sahip ve yukarıdaki videoda da görebileceğiniz gibi nefes kesici grafikler ile geliyor. Bu grafiklerin sistem gereksinimi de çok yüksek seviyede yer alıyor.

Uçaklar:

Pistler:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Flight Simulator 2020, Xbox Series X için de çıkacak

Hatırlamak adına konsol her biri 3.8 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli özel 7 nm AMD Zen 2 işlemci ve toplam 12 teraflops AMD RNDA 2 GPU yani ekran kartı üzerine kuruluyor. 16 GB GDDR6 bellek kullanan (Firmalara 13,5 GB) konsol, çok yüksek hız sunan 1TB boyutunda özel NVME SSD depolama birimine sahip. 4K UHD Blu-Ray bir optik sürücü barındıran ve dahili depolaması arkaya takılan 1 TB harici kart ile artırılabilen konsol, inanılmaz ışık / gölge detayları sunan Ray Tracing desteğine de sahip ve ses konusunda da ciddi özellikler ile yolda bulunuyor.