reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Flight Simulator 2020

Microsoft Flight Simulator 2020 için Xbox sürümü ve Top Gun eklentisi gösterildi [İzle]

Uçuş simülasyonu konusunda dünyanın en iyisi olan Microsoft Flight Simulator 2020 için iki önemli gösterim yapıldı.

Microsoft Flight Simulator 2020, hep söylediğimiz gibi son yıllarda çıkmış en büyük oyunlar arasında yer alıyor. Gerçekçilik konusunda sınırları zorlayan simülasyon türündeki yapım, şu an PC tarafında yer alıyor.

İşte bu durum yakında değişiyor. Merakla beklenen yapım Xbox Series X ve Xbox Series S oyun konsolları için 27 Temmuz tarihinde çıkışını yapıyor. Oyun Game Pass bünyesinde yer alıyor.

Aşırı yüksek sistem ihtiyacı nedeniyle eski nesil Xbox’larda olmayacak FS 2020, yukarıda izleyebileceğiniz Xbox Series X temelli videoya göre gerçekten enfes görünüyor. Oyun Series X bünyesinde 4K çözünürlükte çalışıyor.

Bu arada Microsoft Flight Simulator 2020 için bir Top Gun Maverick eklentisi de geliyor. Sonbahar aylarında herkes için ücretsiz olarak sunulacak bu eklenti, oyuna efsane savaş uçakları ve bir uçak gemisi ekleyecek gibi görünüyor. Bu eklenti için detayların daha sonra verilmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Flight Simulator 2020 inanılmaz gerçekçi bir yapım

Ve bu yapım sürekli olarak da geliştiriliyor. Oyunun geliştirici ekibi düzenli şekilde önemli bölgelere güncelleme getiriyor. Bu güncellemeler ile birçok alan gerçeğe oldukça yaklaşıyor ve bunlar ücretsiz olarak sunuluyor.

Önümüzdeki dönemde de geliştirilmeye devam edilecek Flight Simulator 2020, havacılık tutkunlarını fazlasıyla memnun ediyor. Oyunun Game Pass üzerinden konsol çıkışı ise kullanıcı kitlesini çok daha büyük hale getirecek.

Çünkü yapımı PC tarafında hakkıyla oynamak adına çok iyi bir sisteme ihtiyaç bulunuyor. Çoğu kişide de güncel ekran kartı fiyatları nedeniyle çok iyi sistemler bulunmuyor.

İşte bu kişilerin çoğu sadece 499 dolara aldıkları Xbox Series X üzerinden 4K çözünürlükte FS 2020 keyfi yaşayabilecek. Yapımın konsol optimizasyonu tahmin edebileceğiniz üzere çok yüksek olacak.