reklamı kapat

POPÜLER

Beosound Explore

Bang & Olufsen Beosound Explore’un Türkiye fiyatı belli oldu

Geçtiğimiz mayıs ayında lanse edilen Bang & Olufsen Beosound Explore hoparlörün Türkiye fiyatı belli oldu. Yurt dışındaki fiyatı 200 euro olan hoparlör Türkiye’de 2.598 TL‘den satışa sunulacak. Hoparlörün çıkış tarihi henüz belli olmasa da hoparlörün çok yakında Türkiye’de piyasaya sunulması bekleniyor.

Alüminyum gövdesiyle dikkat çeken hoparlör hem dayanıklı hem de şık bir görünüm sunuyor. Şirketin belirttiğine göre bu malzeme aynı zamanda çizilmelere karşı da dayanıklı. Kullanıcıların bu sayede hoparlörlerini sırt çantalarına rahatlıkla takabileceğinden de söz ediliyor. IP67 sertifikasına sahip olan model bu sayede suya ve toza karşı dayanıklı.

İki adet 1,8 inçlik tam kapsamlı sürücü dış mekan performansı için ayarlanmış durumda. Sesi 360 derece de yayabilen hoparlör bu sayede her noktada aynı ses kalitesini kullanıcılara vadediyor. Hoparlörde 59 db’lik bir bas çıkışı mevcut. Hoparlörün üst kısmında yer alan kontroller oynatma/duraklatma, ses seviyesi ve Bluetooth eşleştirme için kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bang & Olufsen Beosound Explore stereo deneyime destek veriyor mu?

Piyasada diğer markalarda da gördüğümüz gibi bu hoparlörden de iki adet satın alındığında stereo deneyimi yaşanabiliyor. Pili tam şarj edildiğinde 27 saate varan bir kullanım imkanı vadeden hoparlör Bluetooth 5.2 gibi bağlantı teknolojisine destek veriyor.

İlgili video

Beosound Explore’un tanıtım videosu