reklamı kapat

POPÜLER

Beosound A1
Bang & Olufsen A1

Bang & Olufsen Beosound A1 yeni yetenekleriyle artık daha iddialı

Dünyanın en önemli ses sistemlerine imza atan Bang & Olufsen, yeni taşınabilir kablosuz hoparlörü Beosound A1 modelini görücüye çıkardı.

Beosound A1 modelinin ikinci nesli olan hoparlör iki yeni özellikle geliyor. Bu özelliklerden ilki suya dayanıklılık. IP67 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan hoparlör bünyesinde barındırdığı 3.000 mAh pil sayesinde 18 saate varan çalma süresi vadediyor. Bluetooth 5.1 bağlantı noktasıyla mobil cihazlarla iletişim kurabilen Beosound A1 ikinci nesilde 3 yönlü mikrofon yer alıyor. Hoparlör dahili mikrofon desteği sayesinde gelen aramaları da cevaplandırmaya imkan tanıyor. USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilen hoparlörü selefinden ayıran bir diğer önemli destek ise Alexa. Alexa desteği sayesinde hoparlör sesli olarak kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarımıyla dikkat çeken ikinci nesil Beosound A1 satış fiyatı ne kadar?

İlk modelden yüzde 7 daha hafif olan hoparlörde woofer ve tweeter için iki adet 30 Watt D Sınıfı amplifikatörler kullanılıyor. 1 adet 3.5 inç woofer ve 1 adet 3.5 inç tweeter’ın da yer aldığı hoparlör bu sayede yüksek ses performansı sergiliyor. AptX adaptif kodek bileşenine de destek veren ikinci nesil Beosound A1’in yurt dışındaki satış fiyatı ise 250 euro. Hoparlörün iki farklı renk seçeceğine sahip olduğunu belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Ford’dan hayat kurtacak önemli sistem