reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen Beosound Balance

Yüksek kalite, şık tasarım; işte karşınızda Bang & Olufsen Beosound Balance

Dünyanın ses konusunda en önemli isimlerinden olan Bang & Olufsen, yeni hoparlör sistemi ile karşımızda. İşte tüm detaylarıyla Beosound Balance.

Türkiye’de sıfır bir apartman dairesinden daha pahalıya satılan hoparlör sistemleri bulunan Bang & Olufsen, bu sefer Beosound Balance ile ses getirdi. Firmanın şık tasarımlı yeni modeli, tahmin edebileceğiniz üzere üst seviye kalitesi isteyen odyofillere hitap ediyor. Silindirik bir tasarımı benimseyen model, alt kısmında yukarıya doğru bakan bir subwoofer barındırıyor. Yukarıdaki Kvadrat imzalı kumaş kaplamaya sahip kısımda ise aşağıya doğru bakan bir subwoofer yer alıyor. Bu bölümde aynı zamanda üç adet hoparlör ile iki adet tweeter bulunuyor. Bu kombinasyon ile inanılmaz yüksek ve berrak ses verebildiği aktarılan model, Bluetooth üstünden çalışıyor. Burada AirPlay 2, Google Cast ve Spotify Connect destekleri olan Bang & Olufsen Beosound Balance,  üst kısmında dokunmatik bir yüzey taşıyor. Burada müzik ve ses kontrolü kolay şekilde halledilebiliyor. İlk aşamada Google Asistan, daha sonra ise Amazon Alexa dijital asistan destekleri kazanacak hoparlör, birden fazla model ile stereo olarak da kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bang & Olufsen Beosound Balance çok iddialı duruyor

Firmanın gerçek anlamda uygun fiyatlı bir modeli bulunmuyor. Bu durum maalesef Beosound Balance ile de değişmiyor. Hoparlör için tam 2.250 dolar ödenmesi gerekiyor. Ancak modelin ses konusunda bunun karşılığını fazlasıyla vereceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Ford’dan hayat kurtacak önemli sistem