reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen Beosound Emerge

Bang Olufsen Beosound Emerge tanıtıldı; işte detaylar

Premium müzik pazarının en önemli isimlerinden Bang & Olufsen, bu sefer Beosound Emerge ile dikkat çekmeyi başardı. İşte detaylar;
Bang & Olufsen, son dönemde ürün gamını ciddi şekilde büyütüyor. Çok kısıtlı bir kesime hitap etmesine rağmen gündemde kalmayı bilen marka, Beosound Emerge ile ürün gamına şık bir seçenek daha ekledi.

Fazla yer kaplamaması için özel olarak tasarlanan ve bu açıdan oldukça ince olan Beosound Emerge, firmanın gösterdiği gibi bir rafa konularak unutulacak modellerden.

Hubert ortaklığında hayat bulduğu aktarılan ürün, elbette çok yüksek bir ses kalitesine sahip. Modelde 37 mm standart sürücü, 14 mm tweeter ve yanda yer alan 100 mm woofer bir araya geliyor.

Çok ince olmasına rağmen normal boyuttaki bir odayı doldurabilecek kadar ses üretebildiği belirtilen hoparlör, elbette kablosuz olarak görev yapıyor. Burada Bluetooth yanında AirPlay 2 ve Chromecast destekleri veriliyor.

Bünyesinde mikrofonlar yer alan Bang & Olufsen Beosound Emerge, bunlar üzerinden Google Asistan ile sesli etkileşim getiriyor. Modelin ileride çiftli kuruluma da destek vereceği aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bang & Olufsen Beosound Emerge sürpriz olmayacağı üzere çok ucuz değil

15 Nisan tarihinde satışa çıkacak modelin iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Siyah olan versiyon 599 euro fiyat etiketine sahip.

Altın renkli daha premium versiyon içinse 749 euro verilmesi gerekiyor. Bu modelin ilerinde Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin elektrikli otomobil modellerinden