reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen Beolab 28

Şık, güçlü ve pahalı Bang & Olufsen Beolab 28 tanıtıldı işte detaylar

Premium müzik pazarının en önemli isimlerinden Bang & Olufsen, bu sefer direkt olarak Beolab 28 ile dikkat çekmeyi başardı. İşte detaylar;

Bang & Olufsen, daha önce de söylediğimiz gibi yüksek fiyatlı seçenekleriyle beraber son dönemde ürün gamını ciddi şekilde büyütüyor.

Çok kısıtlı bir kesime hitap etmesine rağmen gündemde kalan firma, yeni modeli Beolab 28 ile şık ve güçlü bir hoparlör sistemi daha karşımıza çıkarıyor.

Kule formunda hazırlanan iki parçadan oluşan yeni model Beolab 28, alt kısmında woofer (6,5 inç) birimlerini barındırıyor. Bu birimler istenirse duvara asılabiliyor.

Direkt olarak televizyonun yanına asılabilecek ürün, sürpriz olmayacağı üzere olabilecek en yüksek ses kalitesine odaklanıyor. Her kulede woofer yanında üç adet 3 inç sürücü ve 1 inç tweeter yer alıyor.

Farklı materyal seçenekleriyle hazırlanan Beolab 28, sesi ortama göre otomatik olarak ayarlayabiliyor ve güncel bir model olarak AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect, WiFi ve Bluetooth destekleriyle geliyor.

Kuleler duvara asıldığı zaman böyle bir görüntü oluşuyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bang & Olufsen Beolab 28 öncesinde Bang & Olufsen Beosound Emerge gelmişti

Fazla yer kaplamaması için özel olarak tasarlanan ve bu açıdan oldukça ince olan Beosound Emerge, bir rafa konularak unutulacak modellerden olmuştu.

Bu modelden çok daha farklı bir sınıfta yer alan Beolab 28, açıklandığı kadarıyla yaklaşık olarak 15 bin dolardan başlayan bir fiyat etiketine sahip.

Bu ürünün ileride Türkiye’ye de gelmesini bekliyoruz. Ancak bu fiyat ile modelin Türkiye’de hitap edeceği kitle inanılmaz kısıtlı. Ürün yurt dışında da çok kısıtlı bir kitlenin radarına giriyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin elektrikli otomobil modellerinden