reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen

Bang & Olufsen’in yeni kablosuz hoparlörleri Türkiye’de

İlk olarak geçtiğimiz yılın ekim ayında Danimarka’da gerçekleştirilen özel basın etkinliğinde karşımıza çıkan Bang & Olufsen’in son harikaları BeoLab 17, 18 ve 19, Mozaik Ortaköy Showroom’unda tanıtıldı ve bu ürünler resmi olarak Türkiye’de satışa sunuldu. Tasarımıyla herkesin hayalini kurduğu ürünlere imza atan firma, kablosuz seste yeni dönemin kapılarını aralıyor.

B&O Pazarlama Direktörü Shakeel Hussain, kusursuz güçlü bir akustik sese şimdiye kadar ancak kablolu hoparlör sistemleriyle ulaşılabildiğini, bugün ise Bang & Olufsen teknolojisi ile seste yeni bir dönemin başladığını belirtti. Piyasaya sürülen hoparlörlerin kolay kurulumları, kullanımları ve üstün ses performansı sunduğunu söyleyen Hussain, yeni hoparlörler sayesinde kablo karmaşası yaşanmayacağını dile getirdi.

Kablosuz bağlantı teknolojisi WiSA  ile ön plana çıkan hoparlörler hakkında B&O Pazarlama Direktörü Shakeel Hussain‘in haricinde Ferco Müzik Genel Müdürü Ufuk İncecik‘te açıklamalarda bulundu. İncecik,  WiSA uyumlu vericiye aktif BeoLab’ı oda içindeki prize takmanın yeterli olduğunu belirtti. Yeni hoparlör ailesinin, televizyon, Blu-ray oynatıcı veya medya oynatıcılarla çalışabildiğini vurgulayan İncecik, B&O ürünlerinin bundan böyle İstanbul Nişantaşı ve Ankara’daki mağazalarla birlikte Mozaik Ortaköy ve Mozaik 220V showroomlarından da satın alınabileceğini söyledi. Daha önceden teknik detaylarını paylaştığımız hoparlörlerden BeoLab 17, 1.900 eurodan, BeoLab 18, 3.050 eurodan, BeoLab 19 ise 3.440 eurodan Türkiye’de satışa sunulmuş durumda.

Bang & Olufsen BeoLab 17
Bang & Olufsen BeoLab 17

Bang & Olufsen BeoLab 18
Bang & Olufsen BeoLab 17

Bang & Olufsen BeoLab 19
Bang & Olufsen BeoLab 19