reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen Beosound Level

Modüler hoparlör Bang & Olufsen Beosound Level tanıtıldı; işte detaylar

Ses teknolojileri konusunda en prestijli markalardan Bang & Olufsen, Beosound Level adını verdiği yeni hoparlörünü duyurdu.

Bang & Olufsen, yeni tanıttığı Beosound Level ile yine gelişmiş bir seçenek karşımıza çıkıyor. Evin içerisinde istenilen yere konulması için tasarlanan portatif hoparlör, ilk olarak dışı özelleştirilebilen şık bir tasarıma sahip. İstenirse bir masada istenirse de duvara asılarak kullanılabilecek yapıda hazırlanan  Beosound Level, bağlantı için Bluetooth ile WiFi kullanıyor ve Airplay 2 desteğini de getiriyor. Elbette çok yüksek bir ses performansı (İki adet 4 inç woofer + iki adet 0,8 inç tweeter + iki adet 2 inç sürücü) bulunan ürün, istenirse kablolu bağlantı seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor. 360 derece ses desteği olan ancak duvara asıldığını anladığı zaman sadece açık kısımdan ses veren ürün, bağımsız olarak 16 saat boyunca görev yapabiliyor. Temel seviye su dayanıklılığı da olan Bang & Olufsen Beosound Level, modüler yapısıyla ilk olarak tamir sürecini çok daha kolay hale getiriyor. Birçok parça tek tek değiştirilebiliyor. Bu sayede tüm ünite kullanılmaz hale gelmiyor. Ayrıca bu modelin merkezinde bir modül yer alıyor. Bu modülde DSP çipi, kablosuz bağlantı altyapısı ve antenler yer alıyor.

İşte bu modülün ilerleyen dönemde, yeni teknolojiler ve ihtiyaçlar doğrultusunda değiştirilebileceği aktarılıyor. Bu çok mantıklı görünüyor çünkü bu tarz üst seviye hoparlörlerin ses kalitesi yıllar geçse de bozulmuyor. Bu ürünler sadece teknolojik bağlantı temelinde eskiyor. Bang & Olufsen hazırlayacağı modüller ile hoparlörlerini sürekli güncel tutmak istiyor. Modelin 16 saatlik kablosuz kullanım getiren pili de değiştirilecek parçalar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bang & Olufsen Beosound Level çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor

Bir B&O ürününden beklendiği gibi Beosound Level de kesinlikle ucuz değil. Hoparlörün yurt dışı “başlangıç” fiyatı 1.500 dolar seviyesinde yer alıyor. Fiyat 2.300 dolara kadar çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Zorlu şartlara özel elektrikli motosiklet ile tanışın