reklamı kapat

POPÜLER

ASUS IKEA

İşte ASUS ve IKEA arasındaki ortaklıktan çıkan ilk ürünler

Dünyanın alanında en önemli iki ismi ASUS ve IKEA, oyuncular odaklı beklenmedik sürpriz ortaklıklarının sonuçlarını sonunda gösterdi.

Dünyanın en büyük mobilya firması IKEA, hemen her alanda yer alan teknoloji devi ASUS ile kurulan ortaklık üzerinden oyuncular için farklı mobilyalar / aksesuarlar üreteceğini uzun zaman önce duyurmuştu. Daha önce bu ürünler arasında 30’a yakın seçenek olacak açıklaması yapılmıştı. Burada gerçekten çok büyük bir ürün gamı oluşturacak ASUS ve IKEA, yapılan açıklamaya göre ürünleri altı farklı aile altında HUVUDSPELARE, UTESPELARE, MATCHSPEL, GRUPPSPEL, UPPSPEL ve LÅNESPELARE isimleriyle karşımıza çıkarıyor. İlk olarak daha önce söylendiği gibi Çin değil Japonya’da satılacak ürünlere baktığımız zaman karşımıza uçuk şeyler çıkmıyor. Firmaların oyuncu koltuğu, yükseklik ayarlı iki farklı oyuncu masası, yayınlarda kullanılabilecek özellikte bir ring lamba, üzerine kulaklık takılacak bir tekerlekli komodin, çok amaçlı yastık / battaniye ve masalar için bardak / termos tutacağı karşımıza çıkıyor. Yukarıda da dediğimiz gibi bu ürünlerin ileride artması ve farklı pazarlara da girmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ASUS ile IKEA arasındakine benzer bir ortaklık Herman Miller ve Logitech arasında da kurulmuştu

Bu bağlamda karşımıza çıkan ilk ürün olan oyuncu koltuğu Logitech Embody, hatırlamak adına pazarın belki de en konforlu ve ergonomik oyuncu koltuğu konumunda yer alıyor. Tam olarak Embody Gaming Chair ismini taşıyan mavi detaylar ve Logitech’in G logosu ile süslenen koltuk, firmanın daha önce kullandığı konforlu bir tasarıma sahip ve özellikle bel ile sırt bölgesini çok iyi şekilde destekliyor.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in yeni yayıncı kamerasına mutlaka bir göz atın