reklamı kapat

POPÜLER

IKEA Sonos

IKEA ve Sonos imzalı fotoğraf çerçevesi formunda hoparlör

Kendi alanlarının büyük isimlerinden IKEA ve Sonos, geçtiğimiz aylarda bir ortaklık kurdu. İşte bu ortaklığın ilk meyvesi ortaya çıkmış durumda.

Dünya devi IKEA ve ses teknolojilerinde öne çıkan firmalardan Sonos, kurulan ortaklık kapsamında iki farklı ürün geliştirmeye başlamıştı

Hazırlanan ürünlerden birisinin hem hoparlör hem de bir masa lambası olarak da kullanılabilen Symfonisk’in yenilenmiş versiyonu olacağı aktarılmıştı.

İki firmanın esas olarak diğer ürünü dikkat çekmişti. The Verge’ün özel olarak öğrendiği kadarıyla ikiliden duvara asılabilecek yapıda, dışarıdan hoparlör olduğu anlaşılmayacak gizli yapıda bir hoparlör geliyordu.

İşte bu ürün için resmi tanıtım yapılmadı ancak resmi ürün sayfası açıldı. Aktarıldığı kadarıyla ürün tam olarak duvara asılabilecek bir fotoğraf çerçevesi formunda ve aynı zamanda bir hoparlör olarak da görev yapıyor.

Şimdilik siyah ve beyaz renklerde görünen Symfonisk serisine dahil edilen ürün, bağlantıyı WiFi üzerine kuruyor ancak yüksek ihtimalle Bluetooth bağlantı da getiriyor

IKEA’nın resmi sitesine göre çerçeve formunda duvara asılabilecek ürün 199 dolarlık bir fiyata sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

IKEA ve Sonos ortaklığı dikkat çekiyor

IKEA’nın donanım / teknoloji tarafındaki yatırımları sürekli olarak artırıyor. Firma aynı zamanda ortaklıklarını da sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda Asus ile ortaklık kuran dev isim hatırlarsınız karşımıza özel oyun donanımları çıkarmıştı. 

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A52 modelinin içine yakın bakış