reklamı kapat

POPÜLER

Ikea Sonos

Ikea ve Sonos’tan duvara asılabilecek gizli bir hoparlör geliyor

Kendi alanlarının büyük isimlerinden Ikea ve Sonos, bir ortaklık kurdular. İki isimden duvara asılabilecek gizli bir hoparlör geliyor. İşte detaylar;

Dünya devi Ikea ve ses teknolojilerinde öne çıkan firmalardan Sonos, kurulan ortaklık kapsamında iki farklı ürün geliştiriyor.

Hazırlanan ürünlerden birisinin hem hoparlör hem de bir masa lambası olarak da kullanılabilen Symfonisk’in yenilenmiş versiyonu olacağı aktarılıyor. Bu ürünün 179 dolara satılacağı ve tasarımı çizgisini koruyacağı düşünülüyor.

İki firmanın esas olarak diğer ürünü dikkat çekiyor. The Verge’ün özel olarak öğrendiği kadarıyla ikiliden duvara asılabilecek yapıda, dışarıdan hoparlör olduğu anlaşılmayacak gizli yapıda bir hoparlör geliyor.

Bu ürünün tasarımı henüz karşımıza çıkmış değil. Ancak gövde yapısının bir tablo / fotoğraf çerçevesi gibi olacağı tahmin ediliyor. Bu ürün duvarları doldurmasıyla hem evin havasını değiştirecek hem de Bluetooth üzerinden istenilen müziği çalabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ikea ve Sonos ortaklığı ilginç ürünler doğurabilir

Bu arada bu ikinci ürünün pazarda bir ilk olmayacağı aktarılıyor. Daha önce de bir tablo gibi duvara asılabilen hoparlörlerin çıktığı belirtiliyor.

Ancak süreçte Ikea olduğu için fiyatın çok daha uygun olacağı düşünülüyor. Biliyorsunuz her zaman olmasa da birçok Ikea’nın ürünü nispeten uygun fiyata satılıyor. Yeni modellerin yakında iyice detaylanması bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A52 modelinin içine yakın bakış