reklamı kapat

POPÜLER

Ikea ve Sonos

IKEA ve Sonos, duvara asılabilir hoparlörlerini tanıttı

 - Güncelleme: 16 Haziran 2021 10:31

Kendi alanlarının büyük isimlerinden IKEA ve Sonos, geçtiğimiz aylarda bir ortaklık kurdu. İşte bu ortaklığın yeni meyvesi geldi.

Dünya devi IKEA ve ses teknolojilerinde öne çıkan firmalardan Sonos tarafından hazırlanan bu Symfonisk serisinin yeni ürünü, temel olarak duvara asılabilen bir hoparlör sistemi.

Picture frame yani fotoğraf çerçevesi olarak geçen ancak kendi fotoğraflarınız ile özelleştiremediğiniz cihazın, ön kısmındaki kapağı çıkarılabilir şekilde tasarlanmış.

Bu kapaklar için farklı tasarımlar sunuluyor. Pazarlara göre değişecek bu tasarımların bazısında sanatçı Jennifer Idrizi imzası yer alıyor. Açıklamaya göre kapaklar ayrı olarak 20 dolara satılıyor.

WiFi üzerinden akıllı cihazlar ile kablosuz bağlantı kurabilen hoparlör, Sonos uygulaması üzerinden AirPlay 2 ya da Spotify Connect desteklerine de sahip.

Cihazın kontrolü telefon yanında istenirse arkadaki üç buton üzerinden yapılabiliyor. Burada ses açma / kapatma ve oynatma / durdurma butonları yer alıyor.

IKEA ve Sonos imzalı dikkat çeken ürün 199 dolar fiyat etiketiyle 15 Temmuz tarihinde satışa sunuluyor. Henüz Türkiye satışa hakkında ise bir bilgimiz bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

IKEA ve Sonos ortaklığı dikkat çekiyor

IKEA’nın donanım / teknoloji tarafındaki yatırımları sürekli olarak artırıyor. Firma aynı zamanda ortaklıklarını da sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda Asus ile ortaklık kuran dev isim hatırlarsınız karşımıza özel oyun donanımları çıkarmıştı. 

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A52 modelinin içine yakın bakış