reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

ROG

ASUS ve IKEA arasındaki ortaklığın ilk meyveleri için tarih belli oldu

Dünyanın alanında en önemli iki ismi ASUS ve IKEA, beklenmedik sürpriz bir ortaklık kurmuştu. Bu ortaklıktan ilk ürünler geliyor.

Dünyanın en büyük mobilya firması IKEA, hemen her alanda yer alan teknoloji devi ASUS ile kurulan ortaklık üzerinden oyuncular için farklı mobilyalar / aksesuarlar üreteceğini uzun zaman önce duyurmuştu. Ancak ikiliden şimdiye kadar hiçbir ürün gelmedi. İşte bu yakında değişiyor. 29 Ocak tarihinde iki firmanın hazırladığı ilk ROG markalı oyunculara odaklanan ürünler görücüye çıkıyor. Daha önce bu ürünler arasında 30’a yakın seçenek olacak açıklaması yapılmıştı. Burada gerçekten çok büyük bir ürün gamı oluşturacak ASUS ve IKEA, birçok seçenek ile oyuncuları memnun ve mutlu edecek gibi görünüyor. Ancak şimdilik ufak bir sorun bulunuyor. Satışa 2021 Şubat ayında satışa açılacak bilgisi gelen ürünlerin ilk olarak sadece Çin’de satılacağı aktarılıyor. Ancak ürünlerin 2021 Ekim ayından sonra diğer pazarlarada da geleceği daha önce verilmiş bilgiler arasında yer alıyor. Bu ürünlerin ileride Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ASUS ile IKEA arasındakine benzer bir ortaklık Herman Miller ve Logitech arasında da kurulmuştu

Bu bağlamda karşımıza çıkan ilk ürün olan oyuncu koltuğu Logitech Embody, hatırlamak adına pazarın belki de en konforlu ve ergonomik oyuncu koltuğu konumunda yer alıyor. Tam olarak Embody Gaming Chair ismini taşıyan mavi detaylar ve Logitech’in G logosu ile süslenen koltuk, firmanın daha önce kullandığı konforlu bir tasarıma sahip ve özellikle bel ile sırt bölgesini çok iyi şekilde destekliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in yeni yayıncı kamerasına mutlaka bir göz atın