reklamı kapat

POPÜLER

ASUS IKEA

ASUS ve IKEA imzalı oyuncu ürünleri global olarak da çıkıyor

Dünyanın alanında en önemli iki ismi ASUS ve IKEA, oyuncular odaklı ortaklıklarını çok yakında global pazara da taşıyor.

Dünyanın en büyük mobilya firması IKEA, hemen her alanda yer alan teknoloji devi ASUS ile kurulan ortaklık üzerinden oyuncular için farklı mobilyalar / aksesuarlar hazırladı.

Bu konuda gerçekten çok büyük bir ürün gamı oluşturan ASUS ve IKEA, ürünleri geçtiğimiz aylarda altı farklı aile altında HUVUDSPELARE, UTESPELARE, MATCHSPEL, GRUPPSPEL, UPPSPEL ve LÅNESPELARE isimleriyle karşımıza çıkardı.

İlk olarak Japonya’da satılan ürünler, yapılan resmi açıklamaya göre ekim ayında global olarak da satışa sunuluyor. IKEA’nın dünya çapındaki mağazalarına giriş yapacak ürünlerin, Türkiye pazarını da es geçmeyeceğini düşünüyoruz. Peki tam olarak neler sunulacak?

Baktığımız zaman karşımıza uçuk şeyler çıkmıyor. Firmaların oyuncu koltuğu, yükseklik ayarlı iki farklı oyuncu masası, yayınlarda kullanılabilecek özellikte bir ring lamba, üzerine kulaklık takılacak bir tekerlekli komodin, çok amaçlı yastık / battaniye ve masalar için bardak / termos tutacağı hazırladığı görülüyor. Ancak bu ürünlerin ileride daha da artması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ASUS ile IKEA arasındakine benzer bir ortaklık Herman Miller ve Logitech arasında da kurulmuştu

Bu bağlamda karşımıza çıkan ilk ürün olan oyuncu koltuğu Logitech Embody, hatırlamak adına pazarın belki de en konforlu ve ergonomik oyuncu koltuğu konumunda yer alıyordu.

Tam olarak Embody Gaming Chair ismini taşıyan mavi detaylar ve Logitech’in G logosu ile süslenen koltuk, firmanın daha önce kullandığı konforlu bir tasarıma sahip ve özellikle bel ile sırt bölgesini çok iyi şekilde destekliyordu.

İlginizi Çekebilir

iPhone 13 ailesinin resmi tanıtım videosu